Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem becsülik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem becsülik meg, ha van párjuk? Nem tudják mennyire szerencsések, hogy találtak?

Figyelt kérdés
Vagy van, akiknek mégis könnyebben megy valamiért a párkeresés és ezért megengedhetik maguknak?
2013. dec. 28. 15:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Most nőkent kerdezed? Mert a ffiakban ott a vadaszoszton....
2013. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, csak akkor értékes hogy van párod, ha értékesnek tartod. Eltér az emberek értékrendje. Nem mindenki romantikus beállítottságú.
2013. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nők, férfiak, ugyanazt csinálják...

Szerintem nem kell ehhez romantikusnak lenni, hogy valaki tudja értékelni a párját.

2013. dec. 28. 15:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha úgy hiszed hogy te bármikor találhatsz magadnak társat, akkor nem fogod hűde szerencsésnek tartani magad azért mert éppen van párod... Nagy cucc. Perpill én is így vagyok vele, mert akkor is is belekeveredek mostanság párkapcsolatba mikor nem akarok és igazából így nem érzem szerencsésnek magam hogy van pedig nem kerestem :)
2013. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy azért nem becsülik meg, mert csak azért jöttek össze vele, hogy legyen valaki, akivel szexelhetnek! nem azért, mert őszintén gondolnák a dolgot a másikkal, meg komoly érzelmeik lennének.
2013. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Háháhá. Az élet ilyen. Az embernek szüksége van a változásra, legyen szó bármiről. Mikor kapcsolatban vagy, egy idő után az a baj, szingli akarsz lenni, élni az életet amíg lehet(fiatal korról beszélek), mikor meg szingli vagy kapcsolatot akarsz, semelyik nem jó, illetve mindkettő jó, felfogás kérdése.
2013. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, hogy sokan nem tudják értékelni a párjukat. De ez az élet fintora, hogy azok értékelik, akiknek nincs, akiknek van, azok nem nagyon, de hát így mi értelme, ergo hülyék az emberek. 23/F
2013. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak hagyom áramlani a lányokat... Az érzelmek jönnek-mennek, ha komoly ha nem. Nem görcsölök rá, inkább csak a szép oldalát nézem...
2013. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Strangelove válasza:

Mert az emberek gyarlók, örök elégedetlenek. Soha nem jó nekik az, ami van. És kifordult az értékrendjük.


18L

2014. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fejbekène az olyanokat ütni.engem elhagyot a volt pärom ès most sir meg fäj neki hogy mässal csinälom azt amit ö nem tudot megbecsülni.szerintem ugy vannak vele hogy kidobom majd talälok jobbat mert egoistäk szerintem.
2014. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!