Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúknál ez a megszokott, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál ez a megszokott, vagy túl piás a barátom?

Figyelt kérdés

Hétvégénként szokott elmenni a haverjaival kocsmázni, azt mondja pár sört iszik.

Viszont mindig alig várja és legtöbbször a piáról beszél a haverjaival.

Szerveznek egy bulit, rögtön a piával van,hogy milyenek legyenek, meg legyen jó sok...meg azt mondja,hogy ki kell próbálják előtte nap is,hogy nem-e rossz valami...

Meg hasonlóak.

Ez természetes a fiúknál,hogy ilyen 'piamániások'? Ha velem van meg mindegyik kínálja, nem veszi el, azt mondja, nem ő nem szokott nem kívánja stb. Akkor még kétszínű is, hogy előttem leplezze ezt?


2013. dec. 28. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Infantilis a tag, majd kinövi.
2013. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hetente 1x én is beverek 1-2 sört... vagy valami mást is.
2013. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam inni 19/f
2013. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előtted nem akarja annyira taccsra vágni magát, mint amikor a haverjaival van. Hány éves a barátod? A legtöbb tini fiú ilyen,aztán kinövi.
2013. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van, 15-20 között ilyenek a srácok, majd kinövi.
2013. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

18 éves.

Csak fura,mert eddig mikor velem volt mindig azt mondta,hogy ő nem szeret sokat inni, nem szép dolog ha valaki leissza magát stb én meg dicsérgettem.

Erre véletlenül látom/hallom meg,hogy mennyire várja a piát,és folyton arról beszél. Meg "Ki kell próbálni előtte nap is mindet"

2013. dec. 28. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Az más ha iszik egy társaságban és jól érzi magát vagy hullarészegen fetreng az árokban..

Amúgy ja nagyjából megszokott.


Csak én ezt feleslegesnek tartom ilyen nagyra felfújni.Én is csak ismerősökkel v. buliban iszom

2013. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy kinövi vagy alkesz lesz belőle. Egyébként 15-20 között ez a piálás nagyon menő dolog, mikor én jártam középiskolába ott is ez ment. Nagyzoltak, h ki bír többet stb. Úgyhogy egyelőre még nem kell parázni.
2013. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a normális, mondjuk, jól van én Erdélyben élek, ahol pálesszel indul a nap, sörrel zárul, s közbe az jön, ami éppen van...

Nem tudom nálatok hogy van, de szerintem, majd kinövi, ne aggódj, még fiatal gyerköc.

2013. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mi is Erdélyben élünk:D

Ha kinövi nincs gond, csak féltem,hogy ezt nagyon megfogja szokni így..

2013. dec. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!