Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bátorítsam a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bátorítsam a pasimat?

Figyelt kérdés
Egyszerûen nem tudom felbátorítani a barátomat. Ha beszélgetünk, egy idô után nagy csönd lesz. Nem fogja meg a kezemet. Nem csókol meg, pedig szeretné. Tudom, mert a haverjai folyamatosan jönnek és dumálnak nekem hogy lépjek már, meg ez így nem állapot stb. Én várok, hogy csináljon már valamit, de nem. A haverja nélkül most azt sem tudnám hogy járni akar velem. :( HELP!
2013. dec. 29. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mondd neki, hogy nyalj alám, baby!
2013. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Kommentelõ:

Hát asszem elég furcsa képet vágna! XD

2013. dec. 29. 00:58
 3/12 Dwight Schrute ***** válasza:
hihetetlennek tűnik amit mondok, de TE IS kezdeményezhetsz...
2013. dec. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen töketlen majd megcsinálom én helyette
2013. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyùlj alámot olvastam ...késő van..
2013. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kezdeményezhetek én is, csak nem merek! Ezt mondtam is az egyik haverjának, az meg így szólt: b+ ebbõl csalâd lesz! :D

De ha fontos vagyok neki, akkor talán keres. :(

2013. dec. 29. 01:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ha nem látod rajta, hogy ő is annyira veled akar lenni, mint ahogy te vele, akkor keresel mást.
2013. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fogd meg a kezét, csókold meg... nem tudok jobbat!


Ha egyikőtök sem mer lépni, akkor ebből nehezen lesz kapcsolat....

2013. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Teljesen igazad van. Ha az osztály leg verekedõsebb fiújának elláttam a baját úgy, hogy megmaradt a frizurám és a körmöm sem törött le, akkor ez is menni fog :) talán!
2013. dec. 29. 01:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk a barátommal annak idején. Figyi! Odamész és beszélsz vele. Nevetsz a viccein, próbálod megfogni a kezét, néha rákacsintasz stb. Randi végén, mikor búcsúztok el, hajolj kicsit közelebb mintha arcon akarnád csókolni, és ha szerencsés vagy, akkor ô a szádra megy ;) Hidd el, be fog válni! :D
2013. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!