Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Nagyon nem tudom hogy most mit kéne tennem! Egy-két értelmes tanács?

Figyelt kérdés

Szóval, 19éves vagyok, és jelenleg szingli.

Volt egy nagyon hoszú és rossz kapcsolatom, aminek kb. 4hónapja van vége...

Az életembe egyszerre két férfi lépett be...

Egy amelyikkel fizikailag lennék együtt mert belül üres, és egy akivel lelkileg, csakhogy fizikailag egyáltalán nem vonz....

Egyik az a 9/10es pasi, magas, sármos, tipikusan a stílusom, érzem hogy vozódik hozzám, a maga módján ki is mutatja, csak egy kicsit többre vágynék, és az ő hiányosságait ez a másik srác pótolja, aki egy nagyon jó ember, és tündéri sorsom lenne mellette ezt tudom, csak annyi, hogy nem vonz fizikailag, és még is így hogy bújjak ágyba vele? Nem tudom hogy mit tegyek, lassan választanom kell, és az egyikkel max 1 éves kapcsolat, a másikkal meg szerintem egy életen át tartó lenne, mert benne megvan mindaz, amit én eddig sohasem kaptam meg senkitől...

Nem tudom mit tegyek...

Folyton azon évődöm, hogy a fizikai vonzalom elmúlik, de tartok is hozzás, és nem kétlem, hogy nem szeretek bele egyhamar, viszont ha csak lelki társ akkor mit érek én azal, ha nem tudnék vele, tudjátok...

Elvesztem... Segítsetek!

Egyiket sem akarom se megbántani, se kihasználni...


2013. dec. 29. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges bármit mondanunk, mindenki (még te is) pontosan tudja, hogy a magas jóképű pasit fogod választani úgyhogy kár ezen tovább évődnöd. Ilyen a női agy prefrontális kérge, azt választja akinek az utódai feltehetőbben erősebbek lesznek.
2013. dec. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet a jóképű pasi nem is üres belül, és az is lehet, hogy később a másik lesz az ideálod.
2013. dec. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ma 02:31Ezen a faj fenntartási dolgon én is elgondolkodtam már, csak tudod, annyi, hogy nekem nem elég a fizikai dolog... és nekem család kell, nem pedig egy kaland, és jelenleg nem is tudom... én inkább a lelki oldal fele húzom, mert úgyérzem sokkal jobban vinném mellette, és nagyon sok mindenért többé nem kéne aggódnom, csak nehéz dönteni...
2013. dec. 29. 02:36
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, ment a zöld pacsi!:)
2013. dec. 29. 02:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az 1-es számú sármos pasit választanám,mert valljuk be először a szemünk veszi észre azzal szeretjük meg a másikat,meg őszintén ki akar egy jólelkű bányarémmel élni. Sok sikert a döntéshez.
2013. dec. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen a másodikat válaszd. Ha megszereted, ki fog alakulni fizikai vonzalom is :)
2013. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt csúnya pasim, akivel még a szex is isteni volt,de nem szerettem vele mászkálni,egyszerűen nem éreztem jól vele magam. Aztán volt testépítő, tökéletes testű, akivel hasonlóan jó volt a szex, és jó volt vele mászkálni, csak éppen beszélgetni nem....mind a kettő fontos, a külső és belső is. Ha mindenképpen választani akarsz, szntem teljesen mindegy,mert egyik se lesz hosszú életű....
2013. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szép, de belül üresen lehet változtatni, a csúnya, de belül szépen nem nagyon.
2014. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tunderoza ***** válasza:
Hagyd mindkettőt!Keress egy olyat akiben minden megvan!Más is talált ilyet,te is fogsz.Csak vesztegeted az idődet!
2014. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!