Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megkattant, szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megkattant, szeretném a tanácsotokat kérni. Szóval már 10 hónapja együtt vagyunk, volt 2 szakítás félénk, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A legutolsó óta, folyamatosan felfelé ívelt én szerintem a kapcsolat, közös programokat csináltunk, nevettünk, sokat szexeltünk amikor tudtunk és minden normálisnak sőt kifejezetten jónak tűnt. Én vagyok neki az első pasija és most egyik napról a másikra kitalálta, hogy nem tudja mit érez, pont emiatt mert én vagyok neki az első. Nincs viszonyítási alapja és mással is akar lenni kipróbálni a nagy életet. A napokban találkozok vele, hogy beszéljek vele erről, de rohadtul irritál a dolog, hogy miért kell valamit elbaszni ezért, mintha 10 hónap olyan hatalmas idő lenne és évek óta nem kúrt volna vagy lett volna mással. Meg értem a problémáját csak azt nem hogy miért a jelenben amikor boldog lehetne kell ezen kattogni és mindent feláldozni? Én szeretem őt és nem szeretném elveszíteni. Ő szünetet kért, gondolkodós szünetet, de nagyjából mondta hogy csajozzak amit én bosszúból majdnem meg is tettem ezek után, mert kikészít már ezekkel a hülyeségekkel. Csak tudom hogy ezzel ráakart szedni hogy én tegyem meg az első lépést. Ötletem sincs, hogy mit tegyek, de én már úgy látom, hogy ebből nyertesként nem jöhetek ki. Ha elengedem, hogy mással legyen, nagy valószínűséggel lepattintják rólam, mert én vagyok az első pasija, de ha meg is bánja a tetteit nem tudom, hogy tudnék nézni rá ezek után.


20/f


2013. dec. 29. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy te vagy az első pasija és általában az első szerelmek nem tartanak örökké, mert az egyik fél mindig többet akar tapasztalni még az életben, főleg hogyha fiatal.


Viszont ha ez a dolog most bekövetkezett, hogy szünetet akar meg elküld téged csajozgatni, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem csak arról van szó, hogy te vagy neki az első, hanem az van, hogy egyszerűen nem vagy már elég jó neki.


Igen, nincs viszonyítási alapja, de attól még egy csaj érzi mikor van elege egy pasiból, még akkor is, ha számára ő volt az első.

Én is éreztem azt, amikor szakítani akartam az első pasimmal, pedig nem volt viszonyítási alapom nekem se, de úgy voltam vele, hogy egyszerűen nem akarom már őt magam mellett és ezután szakítottam is vele. Mi is jól megvoltunk, másfél évig tartott a kapcsolatunk, de hát az ilyesmi nem garancia semmire.

Sőt, a szerelemben úgy általában nincs garancia semmire.

Kártyavárként omolhat össze egy pillanat alatt az, ami addig volt, és ezen már nem fogsz annyira meglepődni később, amikor neked is több élettapasztalatod lesz már.


A barátnőd amúgy már nagyon nyilvánvaló jeleket adott arra, hogy kiakar téged törölni az életéből. Én a te helyedben nem kajtatnék már utána.

2013. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet, csajozz be azt rakd ki.
2013. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kiemeltet olvastam, az is elég a válaszhoz: 10 hónap alatt 2 szakítás(féle)???


Halott ügy, felejtsd el.

2013. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtisztelne, ha elmondaná a valódi okot, nem?
2013. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kegyetlenek tudnak lenni a nők. Ez alapján úgy tűnik, hogy ez már veszett fejsze nyele, nem érdemes erőltetned.
2013. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idióták a nők az a baj.
2013. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!