Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátságot akar, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátságot akar, vagy esetleg mást is? Esetleg hogyan tudnám rávenni, hogy bevallja, mit szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomba, nem rég jött ide a tesójával. Nagyon jóban lettünk, és rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé. Nem oly' rég ezt el is mondtam neki, ugyanúgy barátok vagyunk, de azóta mintha valami változott volna. Elmondta, hogy nagyon jó barát vagyok, megbízható, ami nagyon jól esett. Suliban elkérte a füzetemet lemásolni az anyagot, elkérte a mikulássapkám (holott a kiszemeltjének, vagy a legjobb barátjának is van), és most meg valaki ask-on küldözget idézeteket, aki lehet, hogy ő. Ha nem beszélek vele, szomorúan néz, órán párszor rajtakapom hogy bámul, olyankor mosolyogva elkapja a tekintetét. Ha másik fiúkkal beszélgetek, szomorúan/csúnyán néz rájuk. Múltkor pedig kaptam tőle egy rajzot... Szerintetek hogy tudnám rávenni, hogy vallja be az őszintét? Én úgy érzem, csak jó barátnak tart, de két barátnőm szerint tetszem neki... Ja és elég sűrűn ír ":$" jeleket, és ha rákérdezek, mire gondol, azt írja: "semmi, nem fontos, majd egyszer rájössz". Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!
2013. dec. 29. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a helyzet, hogy tetszel neki :) Nem feltétlen jó ha odaállítasz és kiköveteled a kérdésedre a választ, sok fiú az ilyesmitől megfutamodik, és inkább nem vallja be hogy mit érez. Ha rajtakapod hogy órán esetleg bámul, és elkapja a tekintetét mosolyogva, mosolyogj te is, és te is nyugodtan bámuld ugyanúgy őt, fejet elkapva, ahogy ő teszi :) Az ilyenektől kap egy kis önbizalmat, vagy esetleg mi ide egy kérdést, és talán összeszedi magát és odaállíít hogy szia kislány :D Sok sikert!
2013. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ßajusz*-* válasza:
Biztos akar tőled valamit, hisz nem tenne ilyeneket. Van esélyed :))
2013. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy játszadozik veled, vagy várja a sült galambot. Én tudatnám vele, hogy nem várok rá örökké, és amíg nem vagyunk együtt, nincs joga felháborodni, ha más fiúkat is észreveszek.
2013. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! Úgy teszek, ahogy tanácsoltátok. :)
2013. dec. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!