Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor volt az első kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt az első kapcsolatotok? A kérdés azokhoz szól, akik már idősebben kezdték a dolgot.

Figyelt kérdés

pl ha már leérettségiztek és csak utána lett valami.

mikor, hány évesen, és miért csak akkor? előbb nem volt rá lehetőség?

kort és nemet is írjatok :)


2013. dec. 29. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazán komoly kapcsolatom 20 éves koromban lett. Korábban is akadtak lányok, de azok futó kalandok voltak, nemiséggel, és izgalommal fűszerezve. Azokból miért nem lett komoly kapcsolat? Éretlen voltam. Nem kellet kapcsolat. Csak az izgalom.


23f

2013. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most van épp. :)

Közel 3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. A barátnőm még sulis májsuba fog érettségizni én lassan 22 éves leszek és már dolgozok.

Eddig részben azért nem volt kapcsolatom mert alig jártam el bulizni, inkább pár haverral mentünk el erre arra túrázni, sörözgetni szűk baráti társasággal. Csajok alig alig adódtak, nem tudtam ismerkedni amúgy sem a külsőm miatt.

Most eléggé lefogytam már, más ember lettem másfél évnyi munkámba tellett. Most szeptemberbe kezdtem el újra kimozdulni, már eljártam szórakozgatni és elég hamar megismertem a barátnőmet.

Igaz késő lett ez a kapcsolat, csodálkozott is a barátnőm hogy nekem ő az első, de imádjuk egymást, imádja a stílusomat, meg az egyéniségem. Örülök hogy végre kitörtem a régi önmagamból és új életet kezdtem. persze belül ugyanaz az ember vagyok mint régen, csak aktívabb társasági életet élek, ennyi. És megérte lépnem mert nem nagyon tudtam rászánni magam. És mindezt egyedül!

Fő célom az volt hogy végre legyen barátnőm, mert eléggé magányos voltam.

2013. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22 évesen. Előtte nem ismertem olyat, akivel kapcsolatot akartam volna.
2013. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23 évesen. Akik közeledtek felém előtte, egyik sem volt szimpatikus. De megérte várni, és nem belerohanni a legelső fiúba:))
2013. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19 évesen lett először kapcsolatom. Amúgy 20 évesen érettségiztem mert előbb tanultam szakmákat, utána érettségi, majd ismét szakma kicsit később:D


Előtte nem igazán próbálkoztam. Kemény 2 randim volt 17 évesen. Az egyik, az egyik osztálytársam bátyjával. Nem lett belőle folytatás. Nem tetszett a srác, ő meg nem akart komoly kapcsolatot.

A másik chat.hu ról megismert pasi volt. De nem találkoztam vele többet mert egy csomót hazudozott beszélgetés közben magáról, így a találka csalódás volt számomra...


Gyakorlatilag csak internetes kapcsolataim voltak. Az első kettő. Eleinte chat.hun (4,5 évet), majd később netes társkeresőn ismerkedtem(fél évet), ahol 3 rövidke kapcsolat után, 24 évesen megismertem a férjemet:)


Nem volt könnyű változni, és elkezdeni komolyabban próbálkozni. Mindig arra voltam nevelve, hogy soha senkiben sem szabad megbízni, ezért zárkózott voltam. Nehezen teremtettem kapcsolatot másokkal.


Aztán meguntam a magányt, erőt vettem magamon, és elkezdtem úgy ismerkedni, ahogy az nekem a legkényelmesebb volt:) hiszen nem voltam egy diszkómaca, soha életemben nem voltam még ilyen helyen. Elég ritkán is jártam el otthonról. Így az internet volt a legegyszerűbb.


A nővérem is így lett nevelve. 32 éves. Annyi a különbség köztünk, hogy ő nem változtatott az életén. A mai napig anyuval él, soha nem volt senkije, nincsenek barátai sem.


27/N

2013. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!