Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen a szilveszter?

Figyelt kérdés
Barátnőm 14 éves, szülei nem igazán szeretnék elengedni szilveszeterezni. Én pár évvel idősebb vagyok, és már hónapok óta meg van beszélve a buli, kérdezték a barátaim hogy tuti elengedik e, meg minden. Mondtam hogy igen-igen, most meg hülyét csinálok magamból. Nem igazán hagynám ki, de nélküle nem tudom hogy jó lenne e. Az apja azt mondja, hogy ha fontos nekem a csaj, akkor maradok vele otthon. 9 hónapja vagyunk együtt. Mi lenne a helyes teendő?
2013. dec. 29. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha máshova nem engedik, akkor az anyja házában vágod gerincre.


Hol itt a gond?

2013. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon maradsz vele vagy mész bulizni. 14 évesen ne járjon még szilveszteri bulikba.
2013. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

otthon maradsz

ha fiatal a barátnőd akkor számolnod kell az ilyenekkel

2013. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy maradtok a hátsótokon.
2013. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy szegény kislányt,mert még 14 évesen KISLÁNY jól leitatná valamelyik haverod a buliban, vagy magától tömné magába a sok piát és baja történne.


Legyél már eszednél!Szépen maradjatok otthon a valagatokon és nézzetek filmeket,meg egyetek.

2013. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyd őt otthon, te meg bulizz a haverokkal.


Igaza van az előttem szólónak: 14 évesen még inkább a családnál a helye.

2013. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deliverance ***** válasza:
Ha szereted, otthon maradsz vele. Biztosan neki sem esne jól, ha nélküle mennél.
2013. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne menj vele buliba mert ugysem engedik el . Inkább pl. tüzijátékozzatok .Én azt fogok haverokkal .14\f
2013. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!