Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mi ez?

Figyelt kérdés
Volt egy több éves kapcsolatom nagyon szerettem a srácot,de tényleg őrülten,nagyon érzelmes és lekizős típus is vagyok,sok mindent feladtam a srácért,sok ígéretet tett elvileg ő is nagyon szeretett.jó megváltozott a végére minden,titkos smsezése volt egy nővel,kiderült elszállt a bizalmam egyre hidegebb lett velem így én is vele,sokat sírtam,veszekedett velem,én vele,folyton kötekedtünk a másikkal.jó szakítottunk.aztán most kitalálta egy kedves ismerőse hogy én megcsaltam régen,ami nem igaz.de ő elhitte. és most végre tlán sikerült bizonyítanom h ez nem igaz. bár az ismerősei újabb hülyeségeket találnak ki. és elkezdett velem újra beszélgetni,és mit mondjak,nem érzek semmit.amikor itt van sírok,de nem érzek amúgy semmit. akkor nem szeretem? de miért sírok? fáj sok minden amit látok körötte amivé válik. veletek volt ilyen?
2013. dec. 29. 23:29
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg az igazságtalanság miatt sírsz és zavar az egész. Tedd magad túl rajta, ne foglalkozz vele hogy be akarnak sározni.
2013. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem úgy akar kilépni ebből a kapcsolatból, mintha te lennél a hibás az egészért, holott éppen ellenkezőleg :/


Egyébként szeretem az érzelmes, lelkizős lányokat :D 20/F

2013. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet egyébként én is gondoltam arra,hogy lehet az fáj,hogy soha nem ismerte el,hogy szeretem vagy h hű vagyok hozzá,és most is amikor látom tudom,hogy mit éreztem és h lehetett ezt így tönkre tenni? ő meg azt vallja,hogy szeret még. nem értem.
2013. dec. 29. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!