Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tettem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm szakítottunk vele kb 3 hónapja és most újra beszélünk de még mindig szeretem..:// és ő is szeret csak az a baj h addig minden nagyon jó a kapcsolatunkban amíg nincs nálam egy jobbképűbb vagy humorosabb fiú a közelben mert akkor elkezd hanyagolni stb. de azt mondja még ő is szeret csak fél hogy újra megbánt és ezért nem akar belemenni megint egy párkapcsolatba..:// lehetséges h megtudna változni miattam vagy mit kéne most tennem mert még mindig szeretem !!

15/F



2013. dec. 29. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoptasd meg
2013. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát Pityu én a csak annyit tudok neked mondani hogy ő nem szeret téged. Most gondolj bele... Hogy lehet az hogy csak addig kellesz neki addig jó minden ameddig nem jön egy jobb?
2013. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jajj,fiuk ti annyira butak vagytok!:)) nem veszed eszre h feltekennye tesz?En ugyanezt csinalom a haverommal akivel kavarunk es nagyon elvezem h feltekeny.o is 15 eves,en 14.valltig allitja hogy nem feltekeny,de azt mondta hogy ha rajta kivul lefekszek mas pasival akkor ot el is felejthetem.ja es mellesleg en is mindig kidobom,mondvan: bocs de nekem ez igy nem jo,hogy kavarunk.Aztan csak hatradolok es elvezem azt hogy mindent megtesz hogy visszaszerezzen.szoval te csak ne aggodalmaskodj,hanem tedd a dolgod,es kenyeztesd!imadjuk,hidd el. L14
2013. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !:) A 3. válaszólónak köszi a tanácsokat !
2013. dec. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!