Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor számít egy féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor számít egy féltékenység betegesnek? Lányok, volt már dolgotok őrülten féltékeny pasival? Ti meddig tűrnétek?

Figyelt kérdés
féltékenység, őrült, beteges féltékeny, féltékeny pasi
2013. dec. 30. 00:37
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi, a kulcsszavakat véletlenül a részletekhez írtam. :)
2013. dec. 30. 00:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy pasi igenis legyen féltékeny,de ne őrölten.
2013. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amikor nem tudsz levegot se venni mellette

semeddig se turnem

instantkuka

2013. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem enged el barátnőkkel bulizni, hisztizik ha elmész, esetleg utánad is megy. Ha mindennap a fejedhez vágja, hogy biztos más faszik után kajtatsz. Ha miközben veled van és mentek az utcán mániákusan figyeli, hogy ránézel-e más pasikra...stb
2013. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy legyen igenis féltékeny? Az már nem igény hogy megbízzanak bennetek ? A féltékenység csak megöli a kapcsolatot. Ha néha-néha rádtör és tudod kezelni nem gáz , de ha az van amit előttem leírtak , akkor menekülj.
2013. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19 évesen jártam olyan sráccal aki betegesen féltékeny volt. Miután megkérte a kezemet, akkor változott meg.


Eleinte csak az volt hogy jaj most ne menjek már el a barátnőkkel hanem inkább vele legyek mert hiányzom... ez egyre gyakrabban előfordult. Mígnem eltelt 1 hónap úgy, hogy egyszer sem tudtam elmenni velük...


Aztán már elkezdte kérdezgetni hogy tetszik e nekem pasi a suliból vagy az osztályból. Aztán már azzal jött, hogy biztos a szalagavatós próbákon flörtöltem a partnereimmel, és biztos fogdostak...


Ezek után közölte hogy felejtsem el a hímnemű barátaimat, hozzájuk sem szólhatok, illetve a barátnőimmel is csak akkor mehetek el ha kedve van elengedni...:D


Annyi a lényeg, hogy ugyanúgy elmentem velük, és aztán meg utólag balhézott. Balhézott ha suli után nem rohantam rögtön haza msnre, hogy beszéljünk. Akkor az jött, biztos megcsalom...


Egyik barátnős napon pl ki kellett kapcsolnom a telefonomat, mert 1 óra alatt 3 smst írt, hogy azonnal takarodjak haza msnre hogy beszélhessünk, és vele legyek csak, és 4x felhívott ugyanezért. Az 5.et már kinyomtam, és aztán ki is kapcsoltam a telefonomat.


A kapcsolatunk összesen 10 hónapig tartott, és ezt az egészet 3 hónap után kezdte csinálni. Szóval több mint fél évig ömlesztve jöttek ezek a dolgok...Ezalatt 2x is elegem lett, és szakítottam. Akkor könyörgött, hogy ne, meg hogy megváltozik....voltam akkora marha, hogy visszafogadtam....


A legszebb a kapcsolat vége volt: Anyuékkal Pesttől vidékre - 30kmre költöztünk. Egyik hétvégén exemmel voltam éppen, és elkezdte hogy így meg úgy a költözéssel biztos sok szexi új szomszédom lett, és kivel csaltam meg eddig....stb...

A végén már ordítozott velem, hogy valljam be. Veszekedtünk. Azt mondta elmegy sétálni, hogy lehiggadjon.


Másnap reggel sírva jött haza. Elmesélte, hogy találkozott egy haverjával, elmentek egy házibuliba, és exem ott összefeküdt egy vad idegen csajjal. De nem jelentett neki semmit, de engem szeret, de részeg volt...bla bla bla.


Akkor nyeltem egy nagyot, és megmondtam, hogy akkor részemről vége a kapcsolatunknak. Erre felpofozott, miszerint én nem szakíthatok vele.


Mikor sikerült összeszedni magam, visszaütöttem. Aztán megmondtam hogy vége. Térdre borult, könyörgött, majd átment k...vázásba, utána pedig öngyilkossággal fenyegetőzött.


Az anyja is megfenyegetett, hogy ha el merem hagyni a kicsi fiacskáját akkor tönkreteszi az életem. Ez se állított meg.


Szóval köszi de nem kérek még egy ilyen idiótát. 20 évesen elég volt kilépni ebből 1x. Nem kell több.


Szerencsére a férjem nem ilyen. 1x volt kicsit féltékeny a legjobb barátomra, de mivel értelmes férfi, megbeszéltük, hogy régen se volt köztünk barátságnál több , és ez után sem lesz. Felfogta, megértette. Nem volt ebből semmi gond. És ehhez hasonló se történt utána soha. Már ugye házasok vagyunk, és simán elfogadja hogy ez a srác van nekem. Ismeri is egyébként.

Barátnőmmel is akkor megyek el amikor akarok, nem hívogat 5 percenként meg semmi. Csak értem szokott jönni a találkák végére, hogy együtt jöjjünk haza.



27/N

2013. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!