Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rinyálok nektek egy kicsit: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rinyálok nektek egy kicsit: a kevésbé rámenős típusú fiúkat miért akarják úgy féltékennyé tenni a lányok, hogy mással kezdenek flörtölni?

Figyelt kérdés

Sok tizenéves, sőt huszonéves lányoknál és fiúknál tapasztalom az ismerősi köreimben, az iskolában, jó néhány helyen, hogy a kevésbé bátor és rámenős, kissé félénkebb fiúkat gusztustalan módszerekkel akarják féltékennyé tenni a lányok.


Elsősorban arra gondolok, hogy egy lány mindenféleképpen azt érezteti a fiúval, hogy lány lévén ő bárkit megkaphat, és maximumot vár el a kiszemelt fiútól, aki nem feltétlenül tud 100%-osan megfelelni az elvárásoknak.


A mai lányok többsége, és erről valahol neten egy angol nyelvű, tudományos cikket is olvastam, hogy az internetnek, és a médiának "hála" egyre magasabbra teszik a nők a mércét azaz egyre nehezebb megfelelni a kötelezően előírt elvárásoknak.


A többség, akik a "megfelelő, de mégsem eléggé az" kategóriába sorolódnak, ők hipp-hopp ebben a talonban találják magukat. Ezek a fiúk teszem azt sportolnak, tanulnak, dolgoznak, van céljuk, van jövőjük, de mondjuk valami okból kifolyólag mégsem felelnek meg a magasra tartott mércének. Az egyik például hülye hangon röhög, a másik felveszi a háromnapos zoknit is, a harmadik meg folyton összenutellázza a száját, a negyedik meg nem úgy pislog, nem úgy veszi a levegőt, nem úgy lépked, nem olyan színű a haja a feje búbján, vagy éppen az összes tollának kupakját szétrágja, vagy 75 helyett csak 73,5 a pulzusa, vagy Szeged helyett Szögödöt mond stb. Szóval ezek a röhejesnek tűnő apróságok is nagyon komoly kritériumok a nőknél.


Kicsit elkanyarodtam ugyan, ám a lényeg, hogy a lányok, a nők a megértő és megbízható partnert keresik, akinek sok-sok feltételnek kell megfelelnie. A félénk fiúk falat építenek maguk köré, ebben mindenki egyetért, én is - mivel magam is egy zárkózott, csendes, tartózkodó férfi (na jó, inkább kisfiú) vagyok. Az sem jó, ha hirtelen megnyílunk valakinek, aláírom. Az sem jó, ha nem engedjük magunkhoz közel a nőt, aláírom. Az sem jó, ha fokozatosan, adagonként mutatunk meg magunkból mindent. Három primitív utat vázoltam, és egyik sem optimális a nők számára.


Nem jó, ha túl humoros, nem jó, ha mindent, az életet viccnek fogja fel. Nem jó az sem, ha komoly arcát mutatja a nőnek. Nem jó, ha mindent meg lehet vele beszélni, de nem jó az sem, ha semmit sem lehet megbeszélni. Nem jó az, ha egyszerű, ha bonyolult, ha közvetlen, ha tartózkodó, ha beleélős, ha felszínes, ha érzelgős, ha bunkó-tapló, ha iszik, ha nem iszik, ha van tetkója, ha nincs tetkója. Mi a jó?


Sajnálom, lányok. Nagyképűség, orrfennhordás, önzőség részemről, de egyszerűen nem tudok nektek megfelelni. Nem tudom azt nyújtani, amit elvártok tőlem.


2013. dec. 30. 02:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

bárány attilának van egy száma

az a címe hogy: LO-TYÓ!

2013. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Költőnő? ***** válasza:

én elsősorban humort várok el (nem nevetségességet) és nyitottságot.

A többi a két félen múlik

2013. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Pedig alapvetően nincsenek nagy elvárásaik. Legyél kigyúrt, legyél jóképű és legyen akkora egód, mint egy ház, és legyen pénzed. Továbbá legyél agyatlan liberális birka akinek minden mozdulatát a média irányítja.
2013. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Elkanyarodtam több módon is, de nem fejeztem be, elnézést.


Szóval amikor a lányok észreveszik, hogy a fiú nem az a nyomulós típus, hanem kicsit szeret háttérben meghúzódni, esetleg csendesebb, nincs nagy feltűnési viszketegsége, tehát a fiú nem lép AZONNAL a tettek mezejére, hanem a biztosra menésre alapozik. Ekkor a lányok nagy része úgymond "feladja" az egész cécót, és más fiúkkal kezd flörtölgetni, beszélgetni, ismerkedni, ám mindeközben a szemét azon a fiún tartja, akiről tudja hogy odáig meg vissza van érte.


Nos tehát, érti ezt valaki, vagy már teljesen letargiába estem így az éjszaka folyamán?

2013. dec. 30. 02:07
 5/23 Noydra ***** válasza:
Letargiára szavazok.:D
2013. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Költőnő? ***** válasza:
hát basszus, ha kapod a jeleket, de kuka maradsz, persze h váltunk :(
2013. dec. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek Veled, már kezdem én sem érteni a nők logikáját.


CSAK LENNE EGY KÉRDÉSEM, ÉS HA KÉRHETEM A LÁNYOKAT/NŐKET, EZT ÉRTHETŐ ŐSZINTE FORMÁBAN VÁLASZOLJÁK MEG:

Ha egy lány/nő olyan magasra helyezi a lécet, hogy a férfi udvarlók jelentős része a közelébe sem jut, akkor közben miért álmodoznak párkapcsolatról és miért vetik a férfi szemére, hogy ők (tehát a nők/lányok) nem tudnak normális társat, partnert találni maguknak?

2013. dec. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
De egy félénk fiú minek akar valamit egy ilyen nőtől, aki szórakozik vele? Eszembe nem jutott sosem, hogy a félénk barátomban rossz érzéseket keltsek szándékosan, vagy számára teljesíthetetlen dolgokat várjak el tőle. Aki hülye azzal nem kell foglalkozni, majd talál ő is magának olyan férfit, aki megfelel neki, meg te is olyan lányt, akivel megfeleltek egymásnak.
2013. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Megjegyzésem a felvetett témához:

Azok a fiatal lányok akik magasra helyezik a lécet, nagyon nehezen vagy szinte nem is találnak partnert maguk mellé.


Ezt igazolja számomra az a megdöbbentő tény, hogy a manapság rohamos mértékben magunknak tért nyerő társkereső oldalakon jelentős hányadban vannak fenn a 35-45 éves korosztályba tartozó hölgyek is.

Ha ezek a hölgyek belegondolnak abba, hogy a koruk egy kicsit már problémás lehet egy komoly párkapcsolat, vagy esetleg egy család megalapítására, akkor miért nem engedtek már korábban a sok rajongónak, akár 20-25 éves korukban?

Ne állítsa minden "elárvult" nő, hogy őhozzá soha közeledett egy normális férfi sem, mert ezt valahogy nehezen tudom elhinni.

2013. dec. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nezd, egyszeruen nem varhatod el senkitol, hogy olvasson a gondolataidban, es kitalalja, erdemes-e arra varni, hogy lepj, mert erdekled ot, vagy sem.

Egy lánynak jol esnek a dicsero szavak, ne vard, hogy folyton teged probaljon "kicsomagolni", mert meg szep, hogy megunja.

Elvarasai meg mindenkinek vannak, noknek, ferfiaknak ugyanugy, ez igy volt mindig, es igy is marad. Az, hogy a nok mara mar nem elegednek meg egy sorhasu, otthonulos bunkoval, hat Uraim, mi mar hosszu evszazadok ota probalunk megfelelni az eppen aktualis "tokeletes no" kepeteknek, ti is tehettek ezert egesz nyugodtan:)

2013. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!