Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Segitetek nekem?

Figyelt kérdés
A pasimmal 2 honapja vagyok egyutt, de igazabol nemtudom mit erzek, kedvelem, de megsem az igazi, o teljesen belemszeretett. Tegnap felbukkant exem, es valahogy ujra elkezdtem hozza kotodni, azt mondta h meg mindig szeret, de nem akarja tonkretenni a kapcsolatomat, mkt tegyek?

2013. dec. 30. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez igen nehéz helyzet.

Nos szerintem mégis valahogy az a jobb, ha együtt maradsz a mostani pasiddal. 2 hónap az nem hosszú idő, igen csak rövid. Még van bőven időd, hogy kiismerhesd és jobban megszeresd. Ha később sem érzed azt amit kellene, akkor érthető hogy szakítasz vele. De szerintem még várj, hátha jobban beindulnak a dolgok! Én soha senkibe nem szerettem bele ilyen kevés idő alatt.

Az ex-ben érzek egy kis sunyiságot. Ha nem akarja tönkretenni a kapcsolatot, miért mondta meg hogy szeret? Én biztosan magamban tartottam volna, hisz ezzel a kijelentéssel lehet a legjobban megkavarni az embert - mint látjuk sikerült is.

Lehet csak én vagyok ilyen típus, de exel soha sem kezdenék, hisz nem hiába mentem szét vele annó és pont ezért is ex. Ami nem ment, azt nem kell újra erőltetni.

2013. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nos azert ex mert egy volt baratnom kiszemelte maganak telebeszelte a fejunket, addig ugyeskedett meg szet nem mentunk, o volt az aki az idealis volt nekem pont olyan mint en, es igen lehet a mostani kapcsolatomban maradok, mert nem akarom megbantani a sracot, idovel lehet tenyleg megszeretem :)
2013. dec. 30. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Nos, akkor szerintem főleg maradj a mostanival és az idő majd eldönti.

Korábban ha elég erős lett volna a kötelék az exeddel, akkor nem mentetek volna szét egy ostoba "barátnő" kotnyeleskedése miatt. Nyilván most az ex fiú egyedül van, nincs barátnője és most újra rád vágyik. Hülyén fogalmazva: "Ha nincs ló, jó a szamár is." Hát ne légy szamár :)) Szerintem exel nem érdemes kezdeni újra, mert ami egyszer megtörtént, megtörténhet újra.

2013. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kakukktojás13 válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam nem is olyan régen.Szerintem legyél még vele egy kicsit, aztán ha mégse érzed magad szerelmesnek, mondd el a srácnak és szakíts. Ha nem vagy szerelmes nincs értelme párkapcsolatnak, akkor csak teher. Azt csináld, ami neked a legjobb!


Ui.: A tiltott gyümölcs mindig édesebb :)

2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az exedhez, ha őt akarod. Csak nehogy megbánd. :)
2014. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, sztem ezeket meg nagyon atgondolom, mert mostani baratomat sem akarom megbantani, es perpillanat fogalmam sincs mitakarok :S
2014. jan. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!