Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem még mindig azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pippe02 kérdése:

Miért érzem még mindig azt iránta?

Figyelt kérdés

Még gimnázium 2. évének végeiben összejöttünk, én másfél évig futottam utána, kaptam is 1 kosarat, sokat szenvedtem de úgyéreztem hogy ő kell nekem, olyan volt, akit mindig is szerettem volna párnak. Minden csodálatos volt, akkor is amikor alakult a kapcsolat pedig még nem is voltunk benne és akkor is amikor benne voltunk. De mindössze 1 hónapig se tartott. Osztálytársam volt.Ő elköltözött én pedig itt maradtam. Neki új barátja van én pedig összetörtem. Ennek már lassan 2 éve, és még mindig gyötör a tudat, hogy valamit elrontottam, Kaptam azóta is sok "ajánlatot" de egyik lány sem közelítette meg azt a színvonalat amit Ő adott, csak rá tudok gondolni ilyen téren, csak ő jár a fejemben még ezekben a pillaantokban is. A remény hogy egyszer újra találkozhatok vele, élettel tölt teli, és ha kapnék egy esélyt, újra különleges lehetnék, mert ő azzá tesz, egy szerető emberré.


A mai álmom oly sok hónapok után megint róla szólt, hogy visszajött, és boldog volt. Már a tudat engem megrészegített azzal hogy csak erre tudjak gondolni e nap. Én reménykedek, mert a remény hal meg utoljára, de akkor is, mivan ha mégis csalódnom kell majd ?


2013. dec. 30. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is történt hasonló. Meg kell próbsálnod elfelejteni, tudatosan túllépni rajta, és ne hasonlítsd hozzá azokat a lányokat, akik közelednek hozzád!
2013. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nemegyszer megfordult a fejemben...köszönöm válaszodat!
2013. dec. 30. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz, mint hogy mikor rágondolsz, emlékezteted magad, hogy szép volt, meg minden, de vége, és nem is lesz belőle semmi. A remény nagyon sokáig tudja kínozni az embert. Értelmetlenül sokáig. Mindenkinek van egy ilyen sztorija, ha nem is pontosan ilyen. Sokan együttérzünk veled. Kitartás! :)
2013. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekezni fogok...:)
2013. dec. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!