Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy hosszú kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Több mint 4 hónapja szakítottunk a volt barátommal.(5 évig voltunk együtt) De még mindig ugyanúgy gondolok rá, a szakítás után még egy jó ideig(egészen pontosan még a szakítás után 3 hónapig is tartottuk a kapcsolatot,találkozgattunk is)de megegyeztünk hogy jobb,ha nem beszélünk, nem találkozunk többet,mert nekem így nagyon nehéz(ő ugyanúgy tartani akarta a kapcsolatot továbbra is). Azóta nem beszéltünk, 3 hete semmit nem tudok róla!

Biztos csajozik és eszébe se jutok, ami nagyon fáj, de sajnos erre lehetett számítani.

Mit csináljak, hogy könnyebben felejtsek? Annyira fontos volt nekem, mára pedig egy idegen lett számomra :(


2013. dec. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok sört.
2013. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem a legoptimálisabb megoldások közé tartozik az, hogy szakítás után találkozgatsz az exeddel még 3 hónapig. Ugyanis saját magadat kínzod ezzel. Gondolom még háltatok is párszor nagyokat. Szóval ez nem jó módszer. Közhely, de tényleg csak az idő, meg a meglévő illetve új baráti társaságok kialakítása segíthet ebben, új tevékenységek felfedezése pl. sport, hobbi, stb. Minden napra kell egy kis sikerélmény. Erre törekedj és hamarabb elfelejted majd.
2013. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

szinte teljesen ugyanaz a cipő kivéve, h én rögtön szakítás után kértem, h ne találkozzunk és ne beszéljünk

nem akarlak elkeseríteni, de nekem még 3 hónap után is iszonyat nehéz :(

Én is csak hinni tudom és remélni, h egy nap jobb lesz

Idegen nekem sosem lesz, de én döntök mikor találkozunk/beszélünk újra.

Még nem állok készen, de tudom h kivárja

2013. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen helyzetben nem mindegy, hogy mi volt a szakítás oka. Ha úgy vesszük, csak 1 hónapja váltatok el egymástól, szóval szerintem nem fura, hogy ilyen érzéseid vannak.


OFF: Azt hittem, hogy Költőnőnek régóta van pasija. :O

2013. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találkozgatnod kellene más srácokkal, találsz valakit, akit szerethetsz és - bár nem felejted el az exet, de - jobb lesz.
2014. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabi1980 válasza:

Szia!


Egy darabig nehéz is lesz! A legegyszerűbb ha eltereled a gondolataidat! Hobbi,sport vagy járjál el szórakozni a bnőiddel! Egy ideig úgysem fogsz pasizni, ez tuti! El fog jönni az idő ,míg újra randizni fogsz, és rászánod magad egy másik párkapcsolatra! Javaslom ,hogy a köv pasidnak ne panaszkodjál az exeről és ne hasonlítsad az újat az ex-hez.. Ezt mi pasik nem szeretjük! Lényeg ,hogy mobilból szám tőrlés! És ne kérdezgessél és kukkoljál utána! Lényeg ,hogy minél előbb túl tedd magad rajt!

2014. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

#4

régóta is VOLT :(

2014. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!