Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, megalaztak. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

sziasztok. Baratommal 4evig voltunk egyutt es mrg most se birom felfogni amit velrm tett. Irogatott egy lanynak h talalkozzanak, majd atment a csajhoz, kozben nekem azt hazudta hogy mar otthon van, amu kiderult hogy nem igaz.... hajnal 1ig nem kerult elo , kikapcsolta a telefonjat, majd beszeltem azzal a lannyal akihez atment aki konkretan leszanalmasozott hogy neki azt mondta a baratom h kozos megegyezes alapjan kulon vagyubk. ez mi??? holott egyutt karacsonyoztunk egyutt voltunk es ezt hazudta a csajnak?? nem vagyok naiv, biztos hogy nem csak beszelgettek/inkabb baszelgrttek/

majd meg a parom van fennakadva hogy mit hisztizek es hogy mit turkalok a levelezrseibe.

kerlek segitsetek mert nagyo. kutyaul erzem magam :( nem is errtem hogy lrhet valaki ennyire aljas...plusszba le is tagad.

mit kene tegyek?? 20L

koszi a valaszokat! :)


2013. dec. 30. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs kapcsolatod. nincs más dolgod mint magaddal törődni, pasizni.
2013. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
valahogy most nincs nálam így hirtelen annyi zsebkendő, hogy ez miatt elsírjam magam.
2013. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dobd ki a francba, de ugy hogy a laba ne erje a foldet..

Es ne hogy engedd hogy vissze konyorogje magat.

En a helyedbe azt is megcsinalnam (kitervelnem) hogy a csaj is ott hagyja.

Adj neki egy ilyen pasi ezt erdemli

Te pedig ne legy elkeseredve egy ilyen ember miatt

2013. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tarnolf ***** válasza:

Ne foglalkozz tovább a sráccal, ha ekkora mocsok.

Dobd ki, kezdj el megint pasizni. :D


Az ilyen ember nem érdemli meg, hogy tovább törődj vele. ;)

2013. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért hazudott rólatok a másik lánynak, hogy fel se merüljön a lányban, hogy rosszat tesz, tehát megnyugtassa a lelkét, hogy semmi akadálya annak, ha összebújnak.

Magyarul próbált kiiktatni a képből, hogy a lány teljes nyugalommal feküdjön le vele. Ezek szerint ez sikerült is.

Az egész arra ment ki, hogy lefektesse.

Egyértelműen ennek valószínüleg vége van. És nem csak azért, mert megcsalt, hanem azért is, mert valami olyan dolog hiányzik a kapcsolatotokból ami a megcsalásig jutott. Tehát főleg nem a megcsalás ténye, hanem az oka vet véget ennek. És elhiszem ha kutyául érzed magadat.

2013. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán fel sem merül, hogy esetleg a lány hazudott a pasidról is? Ha nem, akkor minek vagy még együtt vele?
2013. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem mar az is sok(k) volt, hogy atment a lanyhoz es kikapcsolta a relefonjat. de a hab a tortan ez hogy letagadja a 4eves kapcsolatat... raadasul az a legszebb az egeszben, hogy egyaltalan nem erzi ennek a sulyat meg en vagyok a hibas hogy jelenetet rendezten....
2013. dec. 30. 12:06
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

ezt ráadásul szépen ki is tervelte, ergo nem hirtelen felindulás volt... :S

ideje továbblépni, tanulni a hibákból gyógyulni lélekben és ha itt lesz az ideje: pasizni

2013. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a barátod nem normális!

Én sosem tudnék így bánni egy lánnyal főleg ha szeretem.

Ha a barátod olyan hogy könnyen megkapja a lányokat akkor legalább annyi tisztesség legyen benne hogy ha tényleg azzal a csajszival akar vele lenni és már nem szeret téged akkor inkább tisztázza a helyzetet és váljatok el normálisan és ne vágja beléd a nagy kést.

Hihetetlen hogy még neki áll feljebb a dolog. Én egyszer jártam így még 16 évesen amikor 2 lánynál próbálkoztam és amikor összejöttem az egyikkel a másikkal is még találkozgattam és gyakorlatilag lebuktam és mondták hogy vagy döntsem el mit akarok vagy hagyjam őket békén.

Én akkor már éreztem ennek a súlyát hogy nem szabad játszani mások érzéseivel mert ha választanék köztük. Tuti hogy az egyiknél sértődés lenne és kitudja milyen következménye, a másik meg valószínű hamar dobott volna amiért átvertem eddig.

Én így akkor úgy döntöttem hogy inkább egyikkel sem járok és mindkettőnek maximum a haverja leszek. Én ebből tanultam igazán hogy nem szabad szórakozni a lányokkal.


Sajnálom hogy így átvert a barátod, ha lenyugodtatok mindketten üljetek le és beszéljétek meg.

2013. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A barátod úgy gondolta, hogy egy kis buta lány vagy, és simán átverhet. ergo lenézett téged agyilag is.

Úgymond rádunt megunt téged, már nem szeretett.

És ez már jó régóta lehetett benne h , hogy a fenébe szakítsak vagy mikor , dehát ez magától megtörtént.

Az évek olykor nem számítanak.

Másképp is véget érhetett volna, de így ért véget.

Gerinctelen volt és továbbra is hülyének nézett remélve h beveszed.

Én azt mondom jobb később mint soha.

Lehet h még hónapokig találkozott volna a hátad mögött meg idővel többször is félrekút volna, legalább hamarabb kiderült.

Remélem kibacod mint macskát carni.

Amúgy van egy üveg Baileys-em :) Na? :)

2013. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!