Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfi miért "dicsekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért "dicsekszik", villog az exeivel az aktuális társa előtt?

Figyelt kérdés

2 éve összejöttem a párommal, aki bár 40 éves, nagyon fiatalos. Dolgos, rendes ember, nagyon kedves, szóval panaszra nem is lenne okom, de már agygörcsöt kaptam attól, hogy elég gyakran szóba került az exe, akivel 13 évvel ezelőtt szakítottak. Rászóltam, hogy ne dicsérgesse előttem, de ő azt állítja, hogy nem ez volt a célja, hogy dicsérje, mert igazából nagyon rosszban váltak el (a lány megcsalta, és rajta is lett kapva, nagy botrány volt belőle), hanem csak elmesélte, hogy kikkel volt, hogy volt, miért lett vége. Bennem mégis nyomott hagyott, hogy "jó nő", meg "ő szűz volt, mikor összejöttünk", "nagyon sokan meg akarták hódítani" stb. Igazából nem is érdekelne a dolog, az fáj leginkább, hogy nekem nem mond dicsérő dolgokat. Teljesen elveszítettem miatta az önbizalmamat. Nem voltam beképzelt sosem, de azért tisztában voltam vele, hogy helyes lány vagyok, egy erős közepes. Megkerestem a lány képét egy társasági oldalon, és tényleg minden elfogultság nélkül mondhatom, hogy nem egy szuper csaj, nem egy bombázó. Nem mondom, hogy csúnya, de csak egy átlagos csaj.

Már panaszkodtam neki (páromnak), hogy nagyon rosszul esik ez. A válasz mindig csak, hogy de ő nem úgy gondolta, és ő sosem mondta, hogy én nem lennék jó nő. Ja, mondom, de azt sem, hogy az lennék neki.

Tudom, sokan azt gondoljátok most, hogy kár pörögni ezen, mert velem van, engem szeret. Meg hát mondta is, hogy őt már nem érdekli az a nő. De akkor miért mondogatta nekem folyton?



2013. dec. 30. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"az fáj leginkább, hogy nekem nem mond dicsérő dolgokat. Teljesen elveszítettem miatta az önbizalmamat"


és még mindig vele vagy. engedd meg, hogy gratuláljak neked is gyógyegér. hány éves vagy?

2013. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb pasi ilyen undorító. Alattomosan építik le az önbizalmad és amikor eltelik egy bizonyos idő és már annyira kötődsz hozzájuk, hogy nem tudsz tőlük elszakadni, akkor minden egyes megszólalásodra legyinteni fog, hogy csak hisztizel...nekem is ilyen volt az exem, csak ő azzal építette le az önbizalmamat, vagyis csak akarta, hogy mindig megjegyezte, hogy xy-nak hosszabb a haja, xy magasabb és mindezt röhögve. Amikor meg rosszul esett, akkor meg leszúrt, hogy én csak egy hisztis nő vagyok. Ki is baxtam.


Nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatotoknak....és szerintem te jóval fiatalabb lehetsz nála egy húszassal (mert megjegyezted, hogy 40 éves), úgyhogy még annyira se. Az ilyeneknek csak az egójuk a fontos, saját magukba szerelmesek. Személy szerint nagyon szánalmasnak tartom, amikor egy pasi a numerákkal dicsekszik, mert nemcsak hogy egy hímringyó, de még üres és felszínes is. Kinek kéne egy ilyen társ?

2013. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"Alattomosan építik le az önbizalmad és amikor eltelik egy bizonyos idő és már annyira kötődsz hozzájuk, hogy nem tudsz tőlük elszakadni"


igen, szánalmas birkákkal meg lehet ezt csinálni. normális emberrel szerintem nagyon jó esetben max egy hónapig.

2013. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam még ilyen pasival.Akkor nekem marha nagy szerencsém van.Egyik pasim se dicsérte az exét nekem.A férjem sem az előttem lévőt.

Én nem mondanám,hogy a pasik többsége ilyen lenne.De ha tévedek hát bocsánat.

2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 Még ha kicsit gyengébb jellem is valaki, attól még ugyanolyan szánalmas az is, aki visszaél ezzel. Sőt, még szánalmasabb, mert a másikban legalább jószándék van. Ennyi.
2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tudod ki hallgatna ezt mar ket eve?! Mert sokan h*lyek, es ossze-vissza beszelnek, nem szamolva a kesobbi korulmenyekkel, mikor mar kialakul a szerelem, es megmaradnak a "zavaro story"-k, amikkel az elejen hencegnek... De ez abba szokott maradni, egy bizonyos ido utan, es mindenki eldonti hogy at tud e ezeken lepni, vagy agonizal turazik rajta, es esetleg kilep a kapcsolatbol. DE hogy 2 eve vki ezt nyomja?! Velemenyem szerint gyenge jellem vagy, aki nem meri kimondani amit gondol,hogy zavarja csak halkan meglapul. Sorry
2013. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatos keményen fogalmazott, de igaza van.

Én az ilyen herét már azelőtt kidobnám, mielőtt másodjára bele akarna kezdeni a kedves ex felelevenítésébe. Amúgy az is benne játszhat, hogy szerintem neki sincs túl sok önbizalma, és ilyenekkel akar kompenzálni. 40 éves lehetne több esze is, a 20 évesek szoktak ilyenekkel hencegni. Micsoda farok.

2013. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!