Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez adhat (komoly) okot szakita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez adhat (komoly) okot szakitasra?

Figyelt kérdés
A baratommal (direkt nem azt irom, hogy "parommal", mert szerintem rohejes kifejezes) egy eve vagyunk egyutt, de sajnos az elejetol sok terhet visel a kapcsolat, mintha legalabb 10 eve volnank egyutt gxerekekkel. De nem igy van. En megis elviselem, alkalmazkodok es rengeteg erom van ebben a kapcsolatban, hogy valahogy szalonkepes legyen. En hiszek benne, hogy nem szabad hatat forditani nehez idokben a masik felnek csak azert, mert embertprobalo helyzetekbe botlunk, vagy alapbol vannak szemelyes hatranyok (nem megfeleloen szocializalt szemelyiseg, pl. nyomas hatasra bezarkozas es megkozelithetetlenseg, de ez is evek munkaja) miatt. Ezekbol eredhet nemi figymetlenseg es konnyelmuseg a masik feltol. Nekem jovo heten lesz a szuletesnapom, es tartok tole, hogy nem fog felkoszonteni .... Lenne okom ra, hogy emiatt megszalitsam a kapcsolatot? Minden jogom fenntartva a sertodesre? En ugy latom, hogy nekem tobb erofeszitesem benne van ebben a kapcsolatban mint neki .. Van okom szakitani?
2013. dec. 30. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
én már a harmadik hét után szakítottam volna. egy kapcsolat építése két ember munkája. ha csak te építed, és már egy év eltelt, akkor engedd meg, hogy gratuláljak, jó nagy hülye vagy.
2013. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég mazochista jellem vagy.
2013. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Még el sem érkezett a születésnapod, de te már azon filózol, hogy talán nem fog felköszönteni és emiatt szakítani kéne vele? Ez kész vicc. :)


Szerintem nem kell itt kifogásokat keresni / gyártani, egyszerűen meg lehet mondani, hogy te belefáradtál abba, hogy szerinted te többet teszel a kapcsolatotokért mint ő.


Amúgyse az jön le az írásodból, hogy szereted, úgyhogy szerintem hajrá mert ennek a "kapcsolatnak" semmi értelme.

2013. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Hasonló cipőben járunk, talán az én szitum még rosszabb is, és én már több éve igyekszem. Nekünk már gyerek is van. Én pl. egy héttel előtte megpendítem, hogy szülinapom lesz, hogy nehogy abba a helyzetbe kerüljek, hogy elfelejtse, és veszekedés legyen belőle. Mert bizony volt. Hisztiztem. Még ordibálás is volt, hogy "bezzeg azt biztosan tudod, hogy az exednek mikor van a szülinapja". Vagy pl. este átböngészi a FB-ot, hogy ki mit írt, milyen képeket rakott fel. Többször észre vettem, hogy az én írásomat tovább görgeti, másik női ismerősök írásain, képein meg-meg áll, elolvassa, megnézi. Mikor ráförmedtem, hogy "minek vagyunk mi együtt, ha nem is érdekellek?" - az volt a válasz, hogy "Túlreagálod! Hogyne érdekelnél, szeretlek!"

Ma már kezdek beletörődni, hogy ilyen, és nem fog megváltozni.

2013. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen, épp egy jó alkalom arra hogy megtedd ezt a lépést. Ne azon agyalj hogy eddog miért nem tetted, valószínüleg épp most jött el az ideje.
2013. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha csak te teszel a kapcsolatotokért, akkor jelenleg az zajlik nálatok, hogy te vért izzadsz, hogy mindkettőtöknek jó legyen, ő pedig kényelmesen hátradől, röhög rajtad és úgy rángat, ahogy akar. Nekem se volt könnyű életem, sok hülyeségen keresztül mentem és nehezen teremtek kapcsolatot is, viszont amikor volt párkapcsolatom, mindig odatettem magam. Pont így gondolkoztam, ahogy te. De ha a másik nem csinál semmit, csak röhög rajtad, akkor ennek így nincs sok értelme...
2013. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Egy év nem sok idő, de szerintem erre többet nem érdemes pazarolni, mert ezt sok éven keresztül nem lehet csinálni. Fogsz találni olyan embert, akit érdekelni fogsz és sokkal boldogabb leszel.
2013. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, hogy akarod e te ezt még 50 évig. Kikészülsz. Elég buta indok azért szakítani, mert elfelejtette a szülinapod. Persze rosszul esik. (sajnos tudom:D , de csak ezért nem szakíottam a férjemmel)Sajnos vannak ilyen emberek, akik egyszerűen képtelenek emlékezni az ilyen eseményekre. De egyébként gyógyítható (tapasztalat-egy figyelmeztető a számítógépén)Az indokod lehetne az, hogy ez volt az utolsó csepp a pohárba.

Keress olyan embert, akire tudod azt mondani, hogy párom. Mert lehet, hogy csak azért nem tudod ezt a szót kimondani, mert a jelenlegi barátod nem a párod.

2013. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

" A baratommal (direkt nem azt irom, hogy "parommal", mert szerintem rohejes kifejezes)..."

Hát rátok nézve biztos röhejes is, ugyanis messze nem lehetne titeket párnak neve, ha már olyanokon pörögsz, hogy majd nem köszönt fel, és te ezt ürügyként felhasználhasd, hogy kilépj a kapcsolatból. Szóval inkább az lett volna röhejes, ha párnak nevezed magatokat...

2013. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*nevezni.
2013. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!