Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mi alapjàn döntitek el hogy egy növel hosszu tàvra terveztek vagy sem? Ertem ezalatt pl a foglalkozàsa érdekelne? Szàmit az hogy mit dolgozik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem prosti vagy nácivadász addig nem.
2013. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamit biztos számít, pl. katonával, vagy bankigazgatóval nem szívesen jönnék össze, de ezt nem lehet általánosítani. Mert neked mi a foglalkozásod?
2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az erkölcsi elvárásoknak megfelelő munkája van, akkor nem számít a szakmája. Amúgy szerintem az fontos, hogy egy ideig éljenek együtt a párok, és akkor derül ki igazán milyen is a másik. Pl én kollégiumban vagyok csak, de barátnőm állandóan főz, takarít, mos. (egyetemi koli), amennyire tudom kiveszem belőle a részem, de legalább ezalatt a 2 év alatt megtudtam, hogy mire számíthatok.
2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Könyvelö diplomàm van,de külföldön élek,ezért elég nehéz a szakmàmban elhelyezkedni! Hogy mégis megteremtsem magamnak és a gyermekemnek a mindennapit takaritok csalàdoknàl amig nem lesz jobb!Félek hogy emiatt a férfiak elkerülnek és nem szivesen vannak egy takaritonövel...most van valakim,de nem merem bevallani hogy mit csinàlok mert félek hogy elveszitem emiatt,de azt is tudom hogy nem titkolhatom el örökre...nem tudom mi tévö legyek!?
2013. dec. 30. 13:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenen nem akadnék ki a férfi helyében. Mond el neki amit itt nekünk, én azt tanácsolom.
2013. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Proximával értek egyet.
2013. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az alapján, mennyire ribi.
2013. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt elsőre nem tudom, 1 megismerem, 2 ismerkedünk, találkozgatunk minél több időt vagyunk együtt annál jobban megismerem, számomra lényeg h dolgozzon és ne várja el h kinyalják a seggét és h eltartsák.
2013. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,tovàbbi vàlaszok jöhetnek :)
2013. dec. 30. 15:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne számítana,ha alacsony fizetéséhez irreálisan magas elvárásai vannak,akkor mehet a kukába.
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!