Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az este a barátom szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az este a barátom szakitott velem. Irt egy sms-t, hogy szakitani akkarok. Kivagyok akadva. Nagyon szeretem öt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok nélkule élni:((.Mit tegyek?
2013. dec. 30. 13:35
 1/10 Tarnolf ***** válasza:
Képes volt SMS-ben elintézni. Innentől fogva hagynám a francba, ha nem tud tisztességesen, élőben szakítani, nincs értelme foglalkoznod vele.
2013. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
örülj neki.
2013. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a p.icsába! Arra sem vette a fáradtságot,hogy a szemedbe mondja,hogy szakítani akar.Nem tisztel téged.És nem is szeret.Akkor felesleges teperni utána.
2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az úgy aranyos, ha SMS-be szakított. élőbe nem volt hozzá pofája, mi? hagyd, nem ér annyit
2013. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt a bunkót...

Jobb lesz neked nélküle élni...

2013. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lehet úgy, hogy szereted, mert nálam is volt az, hogy valami hihetetlenül szerelmes voltam egy fiúba, aki néha elég bunkó volt, de mindig elnéztem neki. Javaslom, hogy próbáld magad túltenni rajta, mert ez így tényleg nagy szemétség volt tőle, viszont ha ez így nem megy elsőre, akkor előtte inkább érdekéődj, hogy miért és hogy miért így szakított veled.
2013. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SMS-t? Nekem nem kéne ilyen gyáva kukac!


18/L

2013. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kis hülyegyerek.

Hidd el nélküle is fogsz tudni élni.

2013. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a gyáva férgek szakítanak sms-ben, egy igazi férfi eléd áll. Nekem ez már elég lenne ahhoz, hogy totálisan kiábránduljak belőle.
2013. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

MOst hiába mondja minenki, hogy hagyd, örülj neki, ne bánd a dolgot, stb., biztos nem így érzed.

Szereted, de mint látod, ő nem tisztel és becsül téged annyira, hogy személyesen mondja el neked. Akár azt, hogy nem érzi jól magát a kapcsolatban, akár azt, hogy tetszik neki valaki más, akár azt, hogy van is más a képben...

Ne válaszolj neki, mutasd magad keménynek, nem érdemli meg a könnyeidet, se a bocsánatodat később. Nem kell bunkózni, de nyugodtan pakold össze a cuccait ha vannak nálad és szólj neki, hogy ekkor és ekkor elviheti, különben a kukában találja meg. Ezek után nem érdemel többet.

Ha a szemedbe mondta volna és megbeszéltétek volna, más lenne a helyzet.

Ilyet minden sarkon találsz, ezárt kár sírni. Inkább örülj, hogy még fiatal vagy és jön valaki más helyette, aki jobb, sokkal jobb! :)

2013. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!