Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek, hogy mondjam el neki hogy már nem szeretem?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyok együtt,valaha szerettem oda-vissza voltam érte, de most valahogy nem vagyok biztos benne hogy szeretnék továbbra is vele lenni. Nagyon jól elvagyunk mindig megnevettet, szeretek vele együtt lenni.

Viszont már szexelni nem akarok vele, egyszerűen nem megy.

Ez már kb 2 hónapja tart, de ezalatt az idő alatt se jutottam döntésre.

Elég kényes szitu,szerintetek mit csináljak?


2013. dec. 30. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hagy ott
2013. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tisztességesen mond meg neki ,hogy mát nem szereted és vége.

A Szex megvonása így nem tisztességes dolog.

2013. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod a válszt csak félsz bevallani magadnak. Aztán majd ránk fogod. De nem gond. Szakíts vele ezt mondom. Méghozzá azért mert így mindketten a zsákutca felé mentek. Mindkettőtöknek könnyebb lesz.
2013. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem szakítanod kéne vele attol még barátok maradhattok ha ugy alakítod a dolgaidat :) probáljatok beszélgetni és ha kell mond meg neki mik a gondok a kapcsolatotokba , de ha nem vagy boldog szakíts vele , ha szeretnél beszélgetni irj üzenetet :)
2013. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!