Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani szeretnék a páromal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani szeretnék a páromal hogyan? A szüleim meg mindeki elenzi és apám kényszerit rá hogy szakitsak vele pedig szeretem ött de hogy szakitsak vele valakinek valami tipje?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szakítanék vele, ha szeretem.
2013. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan úgy mint egy hagyományos szakításnál. azért ne kamuzd, hogy kiszerettél belőle stb, legyél őszinte, hogy a családod ellenzi a kapcsolatotokat. ha a sors is úgy akarja, akkor összefogtok még jönni.
2013. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mit akarsz. "Engedelmeskedni" és szakítani, vagy ellenszegülni és vele maradni? Ezt döntsd el, és ahhoz tartsd magad. Az őszinteség itt nem működik, ha ezt így elmondod a párodnak, azt nem fogja annyiban hagyni, ez amolyan félig-szakítás lesz. Vagy szakítasz, és akkor hazudsz (már nem szeretlek, szakítani akarok), vagy nem szakítasz, és lázadsz (a korod ebből a szempontból lényeges lenne).
2013. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Miért ellenzik a kapcsolatot??? Zűrös a srác, nagy a korkülönbség???
2013. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hány évesek vagytok. De ha nagyon szereted, akkor mondhatnád azt apudnak, h szakítottatok... és amiről apu nem tud, az nem fáj neki... De ha nincs semmmi oka apudnak h utálja, akkor üljetek le és beszéljétek meg.
2013. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok a bartom meg 21 azért elnzik mert egy kicist zürös is meg hát nem a leg jobb anyagi körmények közt élnek és apám szégyeli hogy vele vagyok tb pedig negem nem érdkel mert nagyon szeretem ött
2013. dec. 30. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor beszéld meg apuddal, hogy te h látod meg ő hogy látja a dolgokat... ültesd le vele a barátodat is, hogy esélyt kaphasson a srác... A remény hal meg utoljára...
2014. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!