Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék barátnőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék barátnőt, de én csak nyáladzok a jó csajokra, kezdeményezni nem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is a városban mászkáltam és láttam sok jó csajt de én nem merek hozájuk szólni se. Gyáva vok nagyon meg kinézetre se nézek ki jól, vékony vok és szemüveges. Mit tehetnék? 21f

2013. dec. 30. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj neten, ott találsz olyan lányt, akit a belsőd érdekel nem a külsőd.
2013. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyűjts némi bátorságot és próbálj kezdeményezni, beszélgetni valakivel. Próbálkozhatsz neten is.
2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kövi karácsonyra kérj bátorságot.

Am meg mitől parázol?

2013. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csúnya fiú vagyok és tényleg jobb neten ismerkedned, ha ronda vagy te is. Engem bírnak, de ha meglátják a külsőm élőben akkor kell szerencse is, hogy ne undorodjanak tőlem.
2013. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés jó ötlet, de akkor kérlek hanyagold a 'vok' használatát....Engem ez annyira taszít....
2013. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kriszti *_* ***** válasza:
ne legyél gyáva!A lányok nem harapnak! :)
2013. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!