Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éltek vagy éltetek már kegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltek vagy éltetek már kegyes hazugságokkal megtűzdelt párkapcsolatban? Mik voltak azok és mik azok, amiket még megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
Kor és nem vésve lehet.
2013. dec. 30. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kegyes hazugság? Olyan szerintem nincs, akárhogyan is szépítjük, a hazugság az hazugság marad.
2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hazudok semmiben.
2013. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki hazudik! :D

Van aki finoman fogalmazva, csak szimplán elhallgatja a teljes igazságot, de van aki komolyabb hazugságokat is elfogadhatónak tart!


Egyébként meg hazugságot csak akkor kell megbocsájtani, ha kiderül!

2013. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kegyes hazugság, hogy az akkori kedvesem nem tudott kielégíteni az ágyban, de ez engem egyáltalán nem zavart, viszont nem akartam megbántani így eljátszottam.

Nagyon jó színésznő lehettem, mert amikor elmondtam neki, akkor tényleg csalódott volt...

Hiába magyaráztam neki, hogy engem egyáltalán nem zavar ez, mert jobban örülök annak, hogy vele lehetek, és az ágyban is jó, csak én nem vagyok ott fejben, hogy nekem jó legyen, hanem arra koncentráltam nagyon, hogy neki minél jobb legyen.

Ilyesmire gondoltál kegyes hazugság alatt?

Ui.: Egyszer sem fordult meg bennem,hogy megcsaljam, és elég sokat kezdeményeztem is.

2013. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!