Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy közel tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donna Anonima kérdése:

Mit tegyek, hogy közel tudjam engedni magamhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy problémám, miszerint állandóan nemet mondok mindenkinek. Sok fiú próbálkozott nálam, és elmondhatom, hogy mindenféle típusú srác volt köztük. Így nem értem, miért nem adtam egyiknek sem esélyt, hogy kapcsolat lehessen belőle. Amint közelebb kerültek volna, ellöktem magamtól őket, míg azokért a srácokért rajongtam, akik rám se néztek. Volt egy srác, 1 évvel volt fiatalabb nálam, de nagyon menőnek számít a sulimban, mert helyes, kedves, mindenkive jófej, velem pedig mindig udvariasan, és tisztelettudóan bánt. Mindent megtett volna, hogy összejöjjünk, soha nem adta volna fel(3 évig próbálkozott), de nemrég megkértem, hogy felejtsen el, és keressen egy lányt, aki viszontszereti. És több ilyen srác is volt, aki szerelmes volt, nemcsak kalandnak akart volna. Azonban most feltűnt a színen egy 28 éves fiú, akivel egy edzőterembe járunk. Nyáron tetszettem neki, és elhívott vacsorázni, de barátnőim kiakadtak, a nagy korkülönbség miatt (17 éves vagyok), így nem jött össze. Akkor hallgattam rájuk, és megszakadt a kapcsolatunk, de nemrég újra előjött bennem ez az érzés. Szerintetek lehet még esélyem nála? Hogy engedjem közel magamhoz? Mert félek, hogy a végén neki is nemet mondanék. Vagy túl nagy a korkülönbség??
2013. dec. 30. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az egy kicsit sok korkülönbség.

Csak egy egyéjszakás kapcsolat lenne.


Amúgy meg félsz a csalódástól valószínű,hogy ezért taszítod el őket.

2013. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz megbízni másokban! ismerős érzés, de én már túlléptem ezen szerencsére!
2013. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nem mennék bele egyéjszakás kapcsolatba. Csókkal már volt olyan, hogy buliban egy sráccal, akivel többet nem találkoztam. Te többet nem engedek, mert az elsőt egy olyan emberrel szeretném, akit szeretek.
2013. dec. 31. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!