Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet "letesztelni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "letesztelni" egy lányt, hogy alkalmasabb-e egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

A mostani barátnőm 1 évig iszonyatosan szelíd és együttműködő volt, de mióta hozzá költöztem egyre vadabb, kevésbé tisztel. Nem számítottam rá, mert azelőtt, körülbelül fél évig a kútba is utánam ugrott volna.


Hogyan lehet letesztelni egy lányt, már az elején?


2013. dec. 30. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismered meg az embert, tartja a mondás is. Elmentek valahova nyaralni egy hétre és megtudod hogy milyen igazából.
2013. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tesztelni...?

Szerintem mondd meg neki, hogy le akarod tesztelni. Ha elég érett egy párkapcsolatra, akkor vagy kiröhög (és akkor megúszhatod azzal, hogy te csak vicceltél), vagy úgy fog menekülni, mintha nyúznák.

2013. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hé, 1 évet együtt töltöttünk, nyaraltunk is, festői helyeken is, puritánabb helyeken is. Voltunk welnnessezni is, de az élet "rossz" oldalába is belekóstoltunk, gyakran buliztunk is, jó társaságokba is bevittem néha.


És most, amikor összeköltöztünk kezdett el úgy viselkedni mint egy domina.

2013. dec. 30. 19:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és jó ideig nálunk lakott :)
2013. dec. 30. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
vidd el hazugsagvizsgalatra
2013. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyatkozz a megérzéseidre, ha rosszul érint valami, közöld vele, beszéljétek meg, ez csak ennyi. Ez a tesztelgetés nagyon gyerekes dolog.
2013. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kikell csapni a divatból.egyből tudja hol a helye
2013. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futass le rajta egy keresőprogramot
2013. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!