Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérte meg a kezed a párod? Mikor érzik a férfiak, hogy meg kell tenniük?

Figyelt kérdés
A másik, ami érdekel, hogy ekkor a férfi mennyi idős volt. Nem tudom kor függő-e, hogy valaki készen áll-e a házasságra vagy sem. De egy évek óta tartó kapcsolatban, egy nő mikor, és meddig remélhet? Mikor érzik a férfiak, hogy meg kell tenniük?

2013. dec. 30. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát talán 15 perc után.Szerintem mikor az ő kezük már elfárad.
2013. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
két év után. ő 23, én 22.
2013. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mostanság már nem divat a házasság intézménye. Te azt szeretnéd, hogy kérjen meg a pasid, hogy legyél a felesége.

De Ő ki tudja, hogy mit akar? Mióta tartózkodtok együtt?

2013. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

5 év után.

Ő 29 én 25

2013. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3 éve, és néha már beszéltünk róla, egyébként hajlik rá... de azt mondta, ehhez kell egy indíttatás. Na ez alatt nem értem teljesen mit ért:)
2013. dec. 30. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi 6 éve vagyunk együtt és még nem kérte meg a kezem. :) Nem gond ez, hiszen nagyon fiatalon jöttünk össze, eddig talán még nekem is furcsa lett volna, ha megkér. Most már azért "el tudnám viselni". :)

Én 16 voltam, ő 19. Most 23 és 26 évesek vagyunk.


Te mióta vársz, kérdező? :)

2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdés visszavonva. :) De kérdezek mást. Hány évesek vagytok?
2013. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Várni arra, hogy megkérje a kezed? Hát, én olyannal még nem találkoztam, hogy két ember össze akart házasodni és évekig vártak volna vele. Az, hogy indíttatás kell neki, az azt jelenti, hogy az kell neki, hogy el akarjon venni. Mert hogy nem akar.
2013. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6 éve? Szurkolok nektek! 24 vagyok, ő 26. Szerelem, szenvedély, barátság meg van, közös tervek megvannak, harmónia meg van... Mondhatnám, mi kell még? Az, hogy elkötelezzük magunkat egymás mellett. De akkor várok csendben az indíttatásra. :)
2013. dec. 30. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóval értek egyet. Ha egy férfi el akar venni, akkor nem fog évekig faszolni, meg lacafacázni, hogy "indíttatás" meg egyéb bullshitek kellenek neki. Ha el akar venni, akkor az szinte már kezdetektől fogva tudatja majd, ha nem, akkor a fejed tetejére állhatsz se fog. Tehát nem ez nem életkortól, hanem attól függ, benned látja-e ezt a nőt.
2013. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!