Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van a párkapcsolatomban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik. Én is tetszem neki. Egyszer találkoztunk, de nem történt semmi.


Ha eddig jutottam, az azt jelenti valami nincs rendjén a kapcsolatommal? Vagy csak hirtelen fellángolás? Mi a véleményed?


2013. dec. 30. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez még nem párkapcsolat. :)
2013. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat, max randiztatok. Randizzatok újra!
2013. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam :)

Van barátom mellette...

2013. dec. 30. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:

úgy érted van egy srác akivel jársz, és egy másik megtetszett és erre vonatkozik a kérdés?

vagy láttál az utcán egy srácot, és ez már párkapcsolat?:D

2013. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van barátom. És ezzel a sráccal pedig egyszer találkoztam.
2013. dec. 30. 20:15
 6/14 anonim ***** válasza:

jah úgy!:D


természetesen nincs baj a párkapcsolatoddal, csak annyi, hogy elbambult.. mondjuk attól is függ, hogy mennyi ideje vagytok már együtt..

de.. ez az "egyszer találkoztunk" ez mi.. megbeszéltetek egy valamit, amit akár randinak is lehet nevezni és kettesben csináltatok valamit, vagy csakúgy mittomén?:D


ködös a fogalmazásod babám:D

2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy üdítőre találkoztunk. Beszélgettünk. Kicsit flörtölgettünk is.
2013. dec. 30. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:

hát az ilyet lehet hanyagolni kéne

mert a fellángolás is lángot okoz, nem csak a parázs..


mióta tart a kapcsolatod?

2013. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem így dobott el a barátnőm!

Sokat sírtam miatta. Az, hogy találkoztál vele, úgy hogy tudtad/sejtetted van köztetek valamiféle kölcsönös vonzalom, az jelenthet valamit.

Én pl biztos nem találkoztam volna, ilyen céllal egy lánnyal, ha a páromba szerelmes vagyok. De ez csak egy vélemény :)



Kort is írhattál volna, az is sokat elárul.

2013. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
25éves vagyok. 4 éve vagyunk együtt.
2013. dec. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!