Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pofáznak bele mások a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pofáznak bele mások a kapcsolatodba? És miért lehet befolyásolni a párodat? Miért van az, hogyha boldog vagy mindenki hirtelen a boldogtalanságodat akarja? Miért?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy viszonylag összefüggő sztori, hogy érdemben lehessen válaszolni a kérdésekre. :)
2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt én se értettem hogy álmaim nőjét mért befolyásolták a barátnői hogy válasszon mást helyettem, miközben jól megalázta az a pasi a lány tudta nélkül, már szét is mentek, de szegény lány se a szemembe nem tud nézni, se nem tudja hogy őt meg is csalta a pasi. A szakításnak más oka volt.


De ezen én is elgondolkoztam, hogy lehet érzelmileg befolyásolni a barátaidat/barátnőidet, azoknak a lányoknak máglyán kellett volna élniük, nézzék meg hogy mit tettek.

2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a sztori túl hosszú lenne.
2013. dec. 30. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt el kell fogadni, hogy mindig lesz valaki aki jobban tudja, a te döntésed, hogy mennyire adsz a véleményükre. Azok akik régóta ismerik a párodat, főleg közeli barátok, könnyen képesek befolyásolni, pláne, ha új kapcsolat és vagy te vagy gyanús a barátod ismerőseinek, vagy a barátod gyanús a te ismerőseidnek. Mindenesetre ne hallgass a negatív emberekre.
2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindennek a női nem az oka, pedig én is nő vagyok. de ha nem pofáztak volna bele.. ha ketten megbeszéltük volna...
2013. dec. 30. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberek irigyek.
2013. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki olyan bizonytalan és akaratgyenge, hogy kívülállók agymosása miatt elhagyjon, az úgysem volt kész egy párkapcsolatra.
2013. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Érdekes mód nekem is sokan mondták, hogy szakítsak vele de nekem mindig volt egy nagyon erős érvem ez pedig az volt, hogy szeretem.
2013. dec. 30. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki erős személyiség és a szerelem erős, akkor beszélhetnek bármit.

A barátnőm pl. szabályosan közölte hogy vagy ő, vagy én, mikor összejöttem a pasimmal, akit ő történetesen nem kedvelt.

Hát, mondtam, szeretem, mehetsz a búbánatos ***.

Akkor a barátomat pedig a báttya próbálta más belátásra bírni. Ugyanis ő is hajtott rám, csak én nem voltam vevő, gondolta hát akkor nehogy az öcsié legyek.

De a barátom is kerek-perec megmondta, hogy *** bele mit gondol, ő nem szakít velem.

Így a normális, az emberek irigyek... személyes érdek, ők nem profitálnak a te boldogságodból, reszketnek hogy rájuk ezután kevesebb időt szánsz.

Ami így is lesz, mert ha pl. családja van vkinek, nem fog hajnali 2-kor ugrani a síró baba mellől, mert a haver kátyúba hajtott.

és ez így a normális, 25 év fölött már a család legyen az 1.

nem kell foglalkozni velük, szerelmet kell választani, barátod bármennyi lehet és még Valódiak is, nem csak ilyen boldogság-smucig irigy kamuhaverok.

2013. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Normális embert nem befolyásolhat senki, képes önálló döntéseket hozni.


Amúgy meg: sógornőm azért utál engem is meg az öccsét (a férjemet) is, mert piszokul fáj neki hogy mi boldogok vagyunk, ő meg nem az, a saját férjével.


A kapcsolatunk elején beszólt nekünk hogy a mi kapcsolatunk nem fog sokáig tartani.


Nos azóta is tart és boldogok vagyunk. Ez neki fáj, és nem is köszön nekünk, mert ő meg a férje folyton veszekednek, megcsalják egymást folyamatosan...


amúgy a csaj nem szerelemből ment hozzá, csak hogy legyen valakije. Ez nyílt titok volt a családban. Mindenki tudott róla. Idővel a férje is rájött, így aztán már neki sincs bűntudata, és ő is megcsalja, ahogy a lány csinálja vele.


Arra még nem jöttem rá, miért jó utálkozni, és miért nem próbálnak meg kialakítani valami normális kapcsolatot. Már ha ezt még meg lehet javítani.


A férjem egyik ismerőse az esküvőnk hallatán le akarta beszélni a férjemet. Mondván minek vesz el, amikor még egy csomó nőt nem dugott meg...és hasonlók. Mondanom se kell, hogy az esküvőre nem lett meghívva, pedig közeli barátja az anyósomnak...vette a lapot, mert utána egyszer se tett célzást ilyesmikre.


A férjem egyik haverja (lány) sose akart semmit a férjemtől, mindenki mással kikezdett a haveri körből, csak vele nem. Aztán 5 nappal az esküvőnk előtt a férjemnél is be akart próbálkozni. írogatott neki, hogy miért nem törődik vele a férjem, jó lenne ha jártak volna ha járnának.. Ő csak annyit mondott neki, hogy most már késő...boldog velem. Tudom mert végigolvastam az egész beszélgetést.


Arra jutottam hogy az ő esetében arról lehet szó, hogy sajnálja, hogy nem élt a lehetőséggel, amíg esélye volt rá...Évekig barátok voltak, és akkor nem akart semmit a férjemtől, amikor a férjemnek tetszett ez a lány.... csak amikor már ott a küszöbön a férjem esküvője valaki mással.... nem kicsit volt feltűnő:)


27/N

2013. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!