Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire könnyen tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire könnyen tudtok megbizni a párotokban (főleg a nőkben)?

Figyelt kérdés
mellesleg B.U.É.K.
2013. dec. 30. 20:59
 1/7 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Bizalmi problémák. Na azok vannak...
2013. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

könnyen.

pontosan tudja,hogyha félrekúrna,vagyis nyilvánosan megalázna engem,az megtorlást vonna maga után.

szóval előbb szakítana,mint hogy meg merje tenni.

2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elég könnyen

mivel párt úgy választok, hogy előtte megismerkedem vele.. a szó szoros értelmében megismerem, így tudom, hogy megbízható e, vagy sem.. ha nem, akkor nem lesz a párom:D

2013. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A páromban teljes mértékben, vakon.

Ami azt illeti az egyetlen nő akiben megbízom ennyire

2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

én, ha együtt vagyok vkivel, csak úgy tudok vele lenni, ha bízom benne és ő is bennem.

Enélkül számomra életképtelen egy kapcsolat

2013. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó nektek
2013. dec. 30. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért jönnék össze olyannal, akiben nem bízom 100%-osan (és fordítva)? Anélkül semmi értelme egy kapcsolatnak, szvsz.
2013. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!