Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet edző és tanonc között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet edző és tanonc között viszony? Baj, hogy szerelmes vagyok belé? És lehet komolyabb a dolog? 16/L

Figyelt kérdés
Az edzőm nem rég lett 20 éves. 9 hónapja járok atlétikára.Én úgy érzem, tapasztalom, hogy én is bejövök neki. Edzésen nem igazán foglalkozunk úgy a másikkal. Az biztos, hogy szeret csak valahogy nem lépet egyikünk se előrébb. Azon is gondolkodtam,hogy én vallom be neki.Vagy inkább csak beszélgessek vele minden adandó alkalommal és próbáljak közelebb kerülni?

2013. dec. 30. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Állását veszélyezteted, ugye ezt tudod ? Ez nem játék..
2013. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon jó, újabb csaj akinek nem jó a korosztályából fiú.
2013. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez teljesen rossz?Van ott több atléta edző is.És barátja az egyik aki 22 éves és az ő barátnője a tanonca és ugyan úgy 4 év kor különbség van köztük.Ezért nagyon örültem neki és felbátorodtam.

És én nem nyomulok,én félénk vagyok,inkább ő nyomul,de aranyos formában.És annyira más minta többiek.Kicsit gyerekes is,de ügyes. És igen.Lehet,hogy egy kisliba vagyok.

2013. dec. 30. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem jó a korosztályából fiú" - mi az a 4 év??? Korban abszolút egymáshoz illenek!

Kérdező, az edző nem olyan "közszolgálati", mint a tanár, semmi nem tiltja, hogy együtt legyetek, ha mindketten szinglik vagytok, és korban is egymáshoz illetek! Valld be neki, hogy tetszik, és szeretnéd - ha fokozatosan is - de jobban megismerni!

2014. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előttem szóló tök jó fej!:D
2014. jan. 5. 21:39
 6/6 anonim válasza:
melyik egyesületben atletizálsz?
2014. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!