Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő. Július elején megismerkedtem egy csajjal. Minden okénak tűnt, napi több órát beszéltünk, éjjeleket dumáltunk át. Nem egy városban élünk, és már a második találkozónál összejöttünk. Nekem úgy tűnt hogy ő is akarja ezt az egészet. A harmadik találkánál ott aludtam nála,és le is feküdtünk egymással. Az utóbbi időben elég sokat vitáztunk. Elég kedvtelen lett hirtelen, nem keres mindig én keresem őt. Kicsit flegma is. Rá is kérdeztem hogy most akkor mi is a helyzet velünk?? Az volt a válasza hogy(megpróbálom tömören leírni): Tehát hogy ez neki így túl gyors volt. Nem tudja hogy mit akar, gondolkoznia kell. Mert igaz hogy szeret de nem szerelmes belém. Állítása szerint neki ahhoz hogy szerelmes legyen nagyon sok idő kell. Belém szeretett de nem szerelmes. És hogy most nem tudja mit akar. Egy évig nem volt kapcsolata, megszokta hogy egyedül van, és ez most neki fura. Nem tudom..de nekem ez kicsit úgy tűnik mintha nem akarna megbántani azzal hogy azt mondja hogy, oké vége. Lehet hogy van neki más, vagy nem szeret, vagy csak tényleg nem áll készen egy kapcsolatra. Szóval én itt kombinálok, meg őrlődöm magamban. Nem tudom mi van ilyenkor..Mi a véleményetek erről? Tudnátok esetleg valami tanácsot adni? Egyébként ő 17 éves, én meg 19. Előre is köszi !
2013. dec. 30. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
love over.
2013. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
ezt én nem olvasom el,túl hosszú
2013. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

17, istenem... Ő is kislány még, nehéz az élet a tinikkel.

Egy évig nem volt senkije, és ezért fura neki... Ezen jót mosolyogtam, miért előtte talán olyan sok hosszú ideig tartó kapcsolata volt :)?

Úgy tűnik ennek vége

2013. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legjobban azzal jársz, ha dobod a fenébe, és te közlöd vele hogy akkor ennyi. A túl gyors, túl lassú, nem tudom mit akarok, megszoktam hogy nincs senkim és társai mind csak mellébeszélés.
2013. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
volt egy majdnem 2 éves kapcsolata. tehát akkor ennyi ://
2013. dec. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!