Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szabad osztálytársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szabad osztálytársal járni?

Figyelt kérdés
VAlaki mondja el mert nem értem hogy mi értelme van annak hogy nem szabad osztálytársal járni...

2013. dec. 30. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg szakítotok, amire azért nem elhanyagolható esély van a sok év alatt, ráadásul még haragban váltok el, akkor elég kellemetlen lehet mind a kettőtöknek, hogy utána naponta látja a másikat, ráadásul nehezebb is így túllépni a másikon
2013. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A BTK szerint szigorúan tilos!
2013. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
71%
Mi az, hogy nem szabad?! Nincs erre vonatkozó szabály. Járj, akivel akarsz.
2013. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egész osztály ezen fog lógni, és nincs hova elbújni.
2013. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most figyelj! Szabad.
2013. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

bocsánat rosszul fogalmaztam miért nem jó ostálytársal járni és igen tudom hogy mindenki azon rágódna de akkor sincs semmi értelme....

csak azért irtam ki ezt a kérdést mert az eggyik fiubarátomna(lány vagyok) a legjobb barátnőm jön be neki me az az elve hogy nem jár osztálytársal és ezt a sráccal is közölte... (NEM tetszik)

2013. dec. 30. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
ezért mert ha fiú vagy te szívod meg a legjobban :D már csak azzal ha kiszemeled a lányt :D a lányok minden korosztályba olyanok h ha oszttársal jössz össze és szakítotok akk mindig a fiút fogják hibáztatni xd nem tom miért hülye női logika :D szval ha fiú vagy már azzal leírtad magad a lányoknál h összejöttél valakivel :D ha meg lány vagy akk meg úgyis ott lesznek a lányok meg a barátnőid akik megutálják szerencsétlen fiút :D mielőtt jönne az arcoskodás tapasztalatból mondom mert az osztályunkba összejött az egyik legjobb barátnőm az egyik jó haverommal és már 1 éve tart a dolog de már 2 hónap után véget kellett volna vetni ennek az egésznek mert csak szivatják egymást :D aztán meg mind a 2 jön hozzám sírni :D
2013. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 vagyok akk bocsi azt nem láttam h írtad volna h lány vagy :)
2013. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tizenkettedikes vagyok,és az osztálytársaim a múlt héten jöttek össze(mindig is szerették egymást,csak sosem merték fel vállalni mások előtt).nagyon aranyosak eggyütt,ki mondta hogy nem szabad?
2013. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem ajánlatos de ettől függetlenül szabad :D lehet h egy örök szerelem lesz a gyümölcs :)
2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!