Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre kettőt szeretni?

Figyelt kérdés

Eddig azt mondhatnám,hogy tökéletes kapcsolatom volt a párommal, csak a szex nem volt az igazi (szinte egyáltalán nem volt, de a miértje és megoldása,okai más kérdésre tartoznak). Pár hónapja hazamentem a szülővárosomba pár hétre és az ismerősöm egyik barátjával elkezdtünk ismerkedni, és mivel a szex hiányzott az életemből,egyfajta pótléknak tekintettem (megint ne boncolgassuk a megcsalást és hasonlókat, nem ennek megítélésére vagyok kíváncsi)

Már harmadik alkalommal keressük fel egymás társaságát amikor otthon vagyok és úgy érzem teljesen beleestem ebbe a fiúba. Nem csak a szex ami egyszerűen fantasztikus, de elvarázsol a személyisége és a vele töltött idő. Tökéletes hasonmása az anno egykori gyerekszerelmemnek,csak felnőtt változatban.Lehet ezért estem bele és amiért rá hasonlít ezért kívánom? De ha ez a válasz, akkor miért nincs lekiismeret furdalásom és miért nem érdekel a holnap amikor vele vagyok?

És amikor a párommal vagyok a másik városban,mindig azt érzem,hogy milyen jó vele és a szexet eltekintve kiegyensúlyozott és boldog vagyok mellette. Szép életünk van, a szabadidőt is együtt töltjük, élvezek vele lenni.

Vajon szerethetek egyszerre két férfit? Nagyon furcsa nekem ez a felállás, sose voltam ilyen, de egyikről sem tudok lemondani, egyszerűen a párommal az életem szuper és élvezem a vele töltött időt, kiegészít teljesen. De amikor a szülővárosomban 4-5 napot töltök a másik "szerelmemmel" ugyan úgy boldognak és vidámnak érzem magam.

Amikor az egyikkel vagyok,nem hiányzik a másik,nem vágyom a társaságára, nem tudok betelni azzal aki épp velem van, szárnyalok. Ha pedig a másikkal vagyok, ugyan úgy jól érzem magam, lelkiismeret furdalás nélkül, boldogan.

Ilyenkor mi van? nem tini lány vagyok, pár hosszú párkapcsolaton túl, ezért sem értem,hogy tudok mind a két férfihoz ennyire vonzódni...


2013. dec. 30. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért a leírás alapján nem az derül ki, hogy egyforma a két vonzódás. Talán inkább egy kialakulatlan személyiség képe ködlik fel, aki nem igazán tudja, hogy kit is válasszon és hát, ha ló nincs, akkor a szamár is megteszi.....
2013. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

lehet szeretni, de egy ido utan megtudjak es lapatrs tesznek.. :/

ne jatsz az erzeseikkel :/ dontened kell kivel tudnad elkepzelni a jovot..

ne szenvedtesd oket, had eljenek ok is boldogan.. mert ez csak hazug boldogsag .. egyedul te vagy boldog.. ok csak azert azok mert nem tudjak h mas is van rajtuk kivul..

2013. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, lehet a személyiségem kialakulatlan, de ennyi lenne a megoldás?

A kötődés a két ember felé különböző,de erősnek érzem őket. A párommal 3 éve élünk együtt, szeretjük egymást, támogatjuk egymást, minden időt együtt töltünk és szeretünk együtt lenni.Kényelmes, átlagos,de mindenképpen szeretetteljes viszony. Ez a másik férfi pedig olyan jellemvonásokat tükröz, ami a másikban nincs meg,rettentően férfias és karakán egyéniség,picit zűrös és lazább életet és, plusz isteni jó vele a szex.

Ami viszont közös mind a kettőben: biztonságban érzem magam mind a kettővel, az idő repül velük, rengeteget mókázunk és viccelődünk,törődünk egymással, gyengédek vagyunk. Teljesen tanácstalan vagyok...lehet tényleg gyenge a személyiségem és nem tudom mit akarok...vagyis tudom,mert mind a kettőt szeretném,csak ezt nem lehet...

2013. dec. 30. 23:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Az "új" férfi tud a másikról az elejétől fogva. Sokat beszélgettünk erről, elmondtam neki az érzéseim,hogy mennyire zavaros ez az egész, és mennyire nehéz lenne bármelyiket is otthagyni. Erre ő csak annyit válaszolt: Megéri várni, az idő neki dolgozik.Tudja,hogy idővel őt fogom választani, ő kivárja a sorát.Tudja,hogy a szex milyen fontos egy kapcsolatban és ő a sok minden pozitív dolog mellett azt is megtudja adni nekem,és mivel a párommal nem szexelünk szinte sose,neki megéri várni rám, mert régóta keres egy őszinte lányt. Addig kitart mellettem,amíg nem hazudozok neki.
2013. dec. 30. 23:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik így vissza olvasva,hogy bennem találta meg az őszinte lányt....tényleg agyon hülyén hangzik,de igaz, neki eddig semmiben sem hazudtam,nyilt lapokkal játszom előtte.
2013. dec. 30. 23:10
 6/14 anonim ***** válasza:

es ha veletlenul kiderulne a viszonyotok az a parod elott aki nem tud semmit?

szereted, de a te boldogsagod fontosabb? fontosabb h ott legyen neked, mint h o is boldog lehessen?

2013. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A párom boldog, ebben biztos vagyok.Szeret és én is szeretem, amikor vele vagyok,csak ő van, senki más, egyszerűen nem érezhet mást... Boldog tudatlanság. Plusz azért szerintem sejti,hogy fiatal nő létemre kívánom a szexet évi 4-5 alkalomnál többször is...
2013. dec. 30. 23:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Az okot te magad is leírod: a pároddal nincs szex. Így nem teljes a kapcsolat, marad benned egy űr, ami beszippant egy más valakit.


Hasonló helyzetben voltam, nőként a páromnak voltam én és egy másik. A másik volt előbb, közben jöttem én, de ezt nem tudtam. Akkor mondta el, mikor mellettem döntött, a másikkal szakított... Egy világ dőlt össze bennem... Kifosztva, megsemmisülve éreztem magam... Én is az ŐSZINTE férfit véltem megtalálni benne... de végig hazudott...


Nem becsületes, amit csinálsz, nem érdemli senki, hogy így bánjanak vele a háta mögött...


Nem akarsz beszélni arról, hogy miért nincs szex, pedig ez egészen biztos, hpgy kulcsfontosságú a helyzet megértéséhez. Leírod?

2013. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia.

Szerintem meg a pároddal le kéne ülni megbeszélni, hogy miért nem mükszik a sex? Mert ahogy neked, úgy gondolom Ő is igényli.... lehet, hogy Ő is máshol keresi. A pároddal nem csak megszokásból vagytok együtt? Vagy félsz kilépni a "biztosból"? A válaszodra válaszolva szerintem kettőt egyszer szeretni nem lehet!

2013. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A legelejétől kezdve ilyen bénácska volt,csak nem ennyire. A pontos okát nem tudom,pedig kutattam. sajnos egyoldalú volt,mert párom elintézte annyival,hogy ő ilyen fajta és kész. Hiába tettem meg mindent, nem sikerült sűrűbben szeretkezni (vettem fehérneműt, frissen borotválkozva flangáltam előtte, cirógatással közeledtem, egyenesen megkérdeztem,hogy esetleg lehetne-e ma szex, stb,stb, de mindig volt valami olcsó kifogás)

Mivel nagyon szerettem az első perctől kezdve (meg mert a szexen kívül megtett mindent, a tenyerén hordozott,kényeztetett) ezért megkértem,hogy menjen el férfi orvoshoz kivizsgálásra,mert 30 év körül ez nem normális...hormonvizsgálaton és elbeszélgetésen is volt,minden rendben volt elvileg. Az orvos annyit tudott a történetből kihámozni 2 találkozás alatt,hogy a gond az,hogy én nagyon rámenős vagyok vele...így hát egy év eltelt,hogy visszahúzódtam, nem nagyon közeledtem, a csókon kívül nem csináltam semmit,amivel azt éreztettem vele,hogy kívánom. Néha-néha megkérdeztem,hogy nem tusolunk-e együtt vagy nincs-e kedve hancúrozni. Aválasz többnyire igen volt,de amikor odakerültünk,valami mindig közbejött, sietni,borotválkozni,tévézni vagy bármi mást kellett. És akkor letettem róla,hogy esténként csalódással és sírással fekszem le. Kb fél éve megmondtam neki,hogy ezt nem birom,szakítás lesz a vége,hiába élünk együtt és tökéletes minden....akkor megígérte,hogy igyekszik. De egy hét után alábbhagyott az igyekezett és minden visszatért a kényelmes kerékvágásba. és ekkor lépett az életembe a másik férfi a másik városban....

2013. dec. 30. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!