Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny, vagy sem?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom, kiváncsi vagyok, mi a véleményetek: én vagyok hisztis, vagy jogos a féltékenységem?

A barátommal 2 éve vagyok együtt. Régen is voltak furcsa megmozdulásai: pl. volt egy lány(a legjobb barátnője), aki szerelmes volt belé, és a barátom, hogy "letesztelje", hogy a lány hogy érez iránta, megkérdezte tőle, hogy mit szólna, ha megcsókolná.

Vagy volt olyan is, hogy ültünk hárman a suliban egymás mellett(én, a barátom, és egy lány), és a barátom megszólalt, hogy szeretne beszélgetni a lánnyal. Mondom akkor beszélgess vele. Erre közölte, hogy nem akar ott hagyni engem(magyarul zavartam). Mikor mondtam, hogy akkor elmegyek a barátnőmhöz addig, simán az volt a válasza, hogy jó.

Akkor van egy csaj, aki sziveket rajzolgat rá.

Egy másik csajjal meg kézenfogva járt, és vele táncolt szalagavatón(úgy volt, hogy nagy valószínűséggel VELEM táncol).

Idén szakítottunk egy napra, és közölte, hogy mellettem nem lehet önmaga, mert írná a lányoknak, hogy szeretlek, de miattam nem írja(csak barátilag írná).


Ami a legjobban kiakasztott ez a kettő:

az egyik eset, amikor elment előttünk egy lány, és a barátom megszólalt nekem, hogy milyen cuki a lány. Én meg csak lestem, aztán elmondtam, hogy ilyeneket nem éppenséggel nekem kellene mondania, mire közölte, hogy Ő ironikusan mondta(egyáltalán nem, azt azért felismerem, ha valaki ironikus).

Volt olyan, hgy igyekeztem csinosan jönni iskolába, és csak anynit mondott, hogy jó a ruhám, de egy másik lányra mondta, hogy milyen csinos(mert megemlítettem neki, hogy xy a kedvemért öltözött ki, ő meg megdicsérte xy-t).

A legjobban meg ez akasztott ki: van egy lány, akit bejelölt facebookon. Konkrétan akárhányszor ott a lány, a barátom nézi a szemével. Azért lettek jóba, mert a barátom bejelölte és ráírt(elméletileg kérdezett valamit). KArácsonykor nem nagyon beszéltünk a barátommal, de a lány állapotát "lájkolta".

Konkrétan, mióta ilyeneket csinál, egy senkinek érzem magamat. Őszintén kérdezem, én vagyok a hisztis, vagy jogosan esik rosszul?


2013. dec. 30. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én a helyedben már akkor szakítottam volna amikor látom hogy egy másik csajjal kézenfogva járkál miközben te vagy a barátnője. Ilyet mégis hogy engedhet meg magának? Nem fér a fejembe...
2013. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jogos
2013. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jogosan esik rosszul, de talán az nem szempont, h egy csaj szivet rajzol a barátodra, vagy egy állapotot lájkol-e(a szalagavatós partner függhet más tényezőktől)...inkább az otthagyós, nem beszéltek, nem lehet melletted önmaga rész a zavaró...beszéljetek, nincs más megoldás, te egy picit engedj, fújd ki magad, az apróságokon pedig ne őrlődj, ő pedig fogadja el miket vársz el tőle...ha nem hajlandó változtatni, akkor egy kövér ''helóval'' add ki az útját...
2013. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amikor kiderült, hogy fogták egymás kezét(én nem voltam ott), megszakadt a szívem, és közöltem, hogy ez számomra súrolja a megcsalást(érzelmileg), mire közölte, hogy neki ez nem az. És tény, Ő tényleg elég szabados gondolkodásmódú ilyen téren. Előttem is az volt.

Azért nem dobtam ki, mert az a lány olyan, mintha a testvére lenne neki(a lánynak van barátja), és betudtam ennek. De még mindig fáj.

2013. dec. 30. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszene. A barátod szinte minden lánnyal úgy viselkedik, mint veled. Sőt időnként kedvesebb is hozzájuk, mint hozzád, a saját barátnőjéhez.

Szerintem ő nem is akar komoly kapcsolatot, inkább ismerkedni akar több lánnyal is.

Kicsit próbálj meg távolodni, hogy lássa nélküle is jól érzed magad, hogy érezze, hogy nem ő az egyetlen fiú a világon. Aztán majd meglátod, hogy hogyan reagál, abból kiderül, hogy érdekled-e még komolyan, vagy inkább örül, hogy eltávolodtok.

2013. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igyekszem elengedni ezeket, de ha csinál valami őjat, az egyből fáj. A lájkolósat, meg a sziveset én sem tartom önmagában rossz dolognak, inkább abból indulok ki, hogy a barátom VELEM milyen, és ezekkel a lányokkal. Mivel facebookon szinte sose lájkol semmit(tényleg szinte semmit), illetve velem szemben is fura, így meglepődtem ezeken.

A szakításos bennem még mindig tüske. Az a baj, hogy ha megbeszéljük a dolgokat, utána mindig kiderül, hogy benne valami más, vagy benne szálka. Vagy nem mondja el, és azt hazudja, minden rendben.

Amúgy meg Ő is ugyanilyen féltékeny típus, volt, hogy beszélgettünk, és emgkérdeztem, hogy baj-e, ha elmegyek egy buliba, és közölte, hogy Ő nem örülne neki, a fiú barátaim miatt.

2013. dec. 30. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:

jogos a rinya.

viszont a kérdés:

nőnek érzed magad?

ha igen, akkor mért nincs tartásod?

te is azok közé tartozol ezekszerint akinek a szar is jobb mint a semmi.....

egy nő ha azt akarja h tiszteljék, viselkedjen úgy h legyen mit tisztelni.

2013. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nőnek érzem magam, de a tartásom, az nulla.

Nem az a nő vagyok, vagyis igyekszem nem az lenni, de ennek az állapotnak egy nagyon mély oka van. (nem akarok panaszkodni, meg sajnáltatni magam, annyit mondok, hogy köze van egy nagyon erős pánikos dolognak. Járok vele pszichológushoz is, úgyhogy igyekszem változtatni).

Otthagyni egyelőre nem tudom. Próbálkoztam, de pánikot kaptam, és azt hittem, nem bírom ki. (nem azt, hogy nincs velem, hanem a pánikot).

2013. dec. 30. 23:18
 9/11 anonim ***** válasza:
jogos... beszélgess el vele, én nem tudnám ezt elviselni. hány évesek vagytok?
2013. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én 18, ő 17. Viszont mindketten gyerekesebbek vagyunk, mint az "átlag", szerintem.

Ő különösen.(ezt nem csak az én szemszögemből mondom, egy csomó barátnőm így látja, és amguktól megemíltik, hogy mennyire gyerekes a barátom).

2013. dec. 31. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!