Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom csak 18 éves, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak 18 éves, de otthonülős, nem szeret társaságban lenni, nem érdekli semmi csak a munka! Ez ellen mit lehet tenni? :-/

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt.Nagyon,nagyon szeretem,de van egy kis bibi.Ott van probléma,hogy ő mezőgazdasággal foglalkozik/nak,és ő abból a világból nem lát ki.Neki teljesen mindegy,hogy hova megyünk,mit vesz fel,milyen színű rajta a felső,neki teljesen mindegy,hogy hogy néz ki,csak a munka,munka!A pénzt meg sajnálná nyaralásra költeni,szerinte "időpocsékolás".Mindent kispórol,folyton a fejemhez vágja,hogy ha a felesége leszek 1táskát vehetek,mindenből csak egyet,és,hogy egész életemben csak azt hordhatom,meg ilyenek..Próbáltam társaságba vinni,de vissza hallottam,hogy leparasztozták,lebunkózták,nem tudott senkivel beszélni.Nem akar autóra levizsgázni,szerinte felesleges,majd megy taxival vagy valaki elviszi a családból,ahova szeretne menni. :O (...)Borzasztóan makacs ember!Szülei is nagy nehezen észrevették,és anyumnak mondták,hogy érzik,hogy nem lesz ennek jó vége,majd elhagyom. Nagyon szeretem,de annyira makacs. :(( Valaki tudna segíteni? 18/L
2013. dec. 31. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően ésszerű amit csinál azt meg kell hagyni. A saját horizontján belül jó lépéseket tesz.
2013. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Vannak ilyen gyűjtögető emberek. Ha te több táskát szertnél venni, akkor ő nem a te embered.

Megmondom az őszintét egy embert elfogadsz úgy, ahogy van, vagy tovább állsz. Nektek nőknek ez mániátok, hogy megváltoztasatok embereket.

Ha nem tudod így szeretni találsz mást. 18 vagy, 30 éves korodik probálj ki mindent, majd ráérsz foglalkozni házassággal.

2013. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is a mezőgazdaság a mindenem, és ezzel is foglalkozok, valamit 18 éves vagyok én is, de azért a külsőmre szoktam adni. Szórni nem szórom a pénzt, de azért nem is szűkösködöm annyira, mert hát azért van a pénz. Ha makacs, hát azon elég nehéz segíteni, talán tényleg ijessz rá, hogy elhagyod... (Amúgy ha nincs jogsija, akkor hogyan traktoroz? .)


18/F

2013. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nem szeretném ha azt hinnék/tek,hogy belefogok bolondulni,ha nem lesz 85 táskám,csak nekem annyira fura a felfogása. :/utolsó válaszoló:traktorra van engedélye,az a mindene.
2013. dec. 31. 01:08
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy téged zavarnak ezek a dolgai? vagy az zavar, hogy mások mit gondolnak erről?


Szerintem azzal nincs gond, hogy ő ilyen, de azért az nem jó jel, hogy úgy gondolja neked nem lesz beleszólásod a pénzügyekbe. Szerintem valami olyan lenne a jó egyensúly, hogy te is odafigyelsz a pénzre pl, de ha valami tényleg fontos neked, akkor az ne az ő döntése legyen azért.


Még tágabban meg ő most azt csinálja amit fontosnak, értékesnek tart. Azért nem akar foglalkozni más dolgokkal, mert az nem tűnik neki fontosnak. És az egy nagy erény, hogy csak azért már másnak fontos ő nem csinál úgy mintha neki is az lenne. Autonóm, öntörvényű személyiség :) Ez jó. Azt tudod csinálni, hogy amit te tényleg fontosnak tartasz és nem csak azért mert mások azt szokták annak az értékét megpróbálod megmutatni neki. Pl miért értékes neked utazni? miért érték egy új táska? stb

2013. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Én azt javasolnám h inkább legyetek életárkas mint házasok, sokkal könnyebb felbontani és rendezhetőbb a vagyoni helyzet ha szétmentek.

Mert jogilag idegenek számítotok.


És nyiss egy külön számlát ahova a saját jövedelmed érkezik.

Amit közösen fizetek/vállatok azt persze fizessétek úgy.

De ennyire ne szolgáltasd már ki magad egy csávónak h ne tudj venni egy táskát, telefont, zacskó chipset...

És ahogy észre veszem mindenről számlát fog kérni ezt mér vetted azt mér vetted. Folyton csak veszekedni fogtok.

Hosszú távon nem lesz ennek jó vége.


25 F

2013. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Azonnali szakítás. Ha nekem valaki olyat mondana, amiből azt szűröm le, hogy meg akarja szabályozni akár most, akár a későbbiekben, hogy hogy éljek, mit vegyek fel, mit egyek, mit vegyek, hogy vegyek levegőt, vagy bármit, onnantól attól az embertől nem akarnék semmit. Elég önálló ember vagyok, soha nem tudtam elviselni, ha parancsolgattak nekem, így a párkapcsolataimban is kerültem az ilyet. Ha mégis előfordult, akkor léptem, és általában ez a lépés a kapcsolatból kifele vezetett.
2013. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

HÁt, ha neki az az egysíkú beszűkült élet az álma, érezheti jól magát benne, nincs ezzel semmi gond.

Ha neked ez inkább visszataszító, mint tetszetős, akkor két dolgot tehetsz: összeszeded a bátorságod és szakítasz, mész tovább amerre szeretnél (én ezt javaslom) vagy kendőt kötsz a fejedre, és támogatod ebben az életvitelben.:D


Fiatalabb koromban én is falun laktam, volt egy hasonló kaliberű barátom. Bár ő a "mulatós fajta" volt, háááát.... :D viszont anyukáék mondtak meg neki mindent. Mikor keljen, mikor kell mit leszedni megkapálni, kiegyelni, stb... én dobbantottam.

2013. dec. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Én nem érezném jól magamat egy olyan kapcsolatban, ahol a másik kezelné úgy a közös pénzünket hogy teljesen ő rendelkezik felette.

Nekem nagyon zsarnokinak tűnik az a mód ahogyan hozzááll a pénzhez és a közös életetekhez. És még csak 18 éves mi lesz később? Látszik az is hogy teljesen különböztök egymástól.

Te szeretnél nyaralni menni, ő időpocsékolásnak tartja.

Te szeretnél szépen öltözködni, ő nem nézi hogy mit vesz fel.

Te szeretnél majd vásárolni, közösen rendelkezni a pénz felett amit ketten kerestek meg, ő pedig egymaga szeretne rendelkezni felette.

Te szeretsz társaságba járni, ő nem igényli.


Ti nagyon különböztök egymástól, tudom hogy most szereted, de ha elmúlik a rózsaszín köd, akkor fel fog tűnni az a hatalmas szakadék ami köztetek van. Sajnálom, de ebből nem lesz holtodiglan-holtomiglan, vagy ha igen... hát akkor neked nagyon sok mindenről le kell majd mondanod.

2013. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!