Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak barátság, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátság, vagy jogosan érzem többnek?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok és van egy lány barátom (osztálytárs) akivel rendkívül jó a kapcsolatom. Igazából másik 7 lánnyal is az évfolyamból, de nem ennyire. Például nagyon sok a szemkontaktus, és mindig mosolyog rám, azokon az órákon amikor egymás mellett ülünk nagyon közel ül, a lábaink rendszeresen összeérnek, sokszor a kezünk is. Fb-on is elég sokat beszélünk, most is miatta vagyok fent ilyenkor. Van, hogy olyan szépeket ír, pl. hogy sosem fog elfelejteni, nagyon szeret, hogy én már nem, hiszem el, hogy csak barátkénk tekint rám. Az utóbbi 1-2 évben lettünk ennyire jóban, ezt meséltem is a közös (számomra tényleg) legjobb lány barátomnak, akinek az volt a válasza, hogy mert 'álompasi' lett belőlem. Ezen felbuzdulva ma már célozgattam komolyabb dolgokra, de elég fáradt volt nem kimondottan vette le. Vagy nem akarta?

Igazából óvoda nagycsoport óta ő a tökéletes lány, a nagy ő, de mióta 6.ban olyan kosarat kaptam, hogy csak na, ezért telljesen elfojtottam ezeket az érzéseket, mostanáig. Létezik, hogy ez csak barátság?


2013. dec. 31. 01:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleges gépelési hibákért, telefonról írtam.
2013. dec. 31. 01:31
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor tömören fogalmazz már.. létezik
2013. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez így hajnali fél kettőkor kicsit hosszú... De végig olvastam... Tehát lehet a csaj csak úgy mondogatja.. Barátnőjüknek is mondják h szeretlek. Meg fűnek-fának... De ha szereted hát probáld meg. De számolj vele hogy pofára ejthet.
2013. dec. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bátyádként tekint rád, aki vigyáz rá, és ott van ha baj van, és egyben nagyon jó társaság is, akivel megoszthatja a gondjait, aki megértő, és akivel jól lehet szórakozni.. De az is lehet, hogy szerelmes.. Amikor szemeztek, akkor nem szoktad érezni, hogy másképp néz rád, mint a többi fiúra? A lényeg, hogy mikor szemeztek, sose irányítsd másfele a tekinteted, esetleg mosolyogj is, vagy menj oda hozzá, mert akkor gondolkozik el ő is azon szerintem, hogy milyen fontos vagy neki... Ha ismernélek titeket biztos többet tudnék segíteni, így viszont csak találgatni tudok..:D Remélem, hogy azért valamit tudtam segíteni..:)
2013. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
nőjj fel.
2013. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem, ha a legjobb lánybarátod megmondta, hogy álompasi lett belőled, akkor az biztos úgy van, mert a barátok nem hazudnak egymásnak. nem ismerem a lányt, de te normálisnak tűnsz, így hát nem hiszem, hogy egy őrült számodra a tökéletes lány. ha pedig nem őrült, akkor nem mondja fűnek-fának hogy szereti. neked viszont vagy azért mondja mert barátilag nagyon szeret, vagy mert tényleg szeret. szerintem jó lenne ha tisztáznátok, ha barátok vagytok, akkor ha nem jön össze továbbra is maradhattok barátok.
2013. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Sajnálom, hogy ilyen hosszúra sikeredett szerettem volna részletgazdagon leírni a szituációt.

Egy ilyen beszélgetést javasolt élőben megtenni, ugye?

2013. dec. 31. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!