Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A külső megfog, a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol. "-egy sz r közhely?

Figyelt kérdés

"A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol."

Miért mindenki ezzel a sz r közhellyel jön? Minden normális gondolkodású ember tudja hogy ez k rv r nem így van (a lakosság kb. 3%-a). Persze aki az éjjel-nappal h ly s g n nő fel, attól mit is várhatna az ember?



Ez kb. hasonló közhely, mint amit Csank Jancsi bátyánk lenyomott a 8-1 után.

" Fel fogunk kelni a padlóról, ahogy felkeltünk 86-ban és 98-ban is (98-ban ő volt a szövetségi kapitány, aki nem tudná)." Hát hol keltünk a fel Jugoszláv 1-7, 0-5 után? Egy nagy l f szt b zdm g, sehol.



Ekkora b romságot bárki mondhat, ha nem lát vagy nem akar a dolgok mögé látni. Mindenki f szán mellépofázik és meg is van oldva.



2013. dec. 31. 02:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez közhely
2013. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
a pénz és hitel hozzáláncol, szex már nincs :D
2013. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ez kb. hasonló közhely, mint amit Csank Jancsi bátyánk lenyomott a 8-1 után."


Ez hogy jön ide? :DDDDD Mi bajod van?

2013. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen formában persze nem igaz, de ismerkedésnél általában először a külső alapján alkotsz véleményt, és a belső, valamint a jó szex is kell ahhoz, hogy jól működjön a kapcsolat.
2013. dec. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

inkább örök igazság :D

nameg a pénz & sárm

2013. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálam igaz.
2013. dec. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem mondanám közhelynek. Nálam a belső nem tartotta meg a pasit, akibe azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Aztán rá kellett döbbennem arra, hogy szerelemről szó sincs. A pasi még mindig szemtelenül jóképű, isteni volt vele a szex, de a lelke az már olyan mértékben taszít, hogy arra sem lennék képes a mostani eszemmel, hogy megfogjam a kezét, vagy megérintsem a vállát. Szóval nem közhely, csak sokan a szerelemtől elvakultan nem veszik észre, hogy a szép külső és a jó szex mellett ott egy hitvány belső, és ezért nem maradnak együtt.
2013. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

7-ed na igen, hianyzott a 2. lepcso.


Amugy nekem igaz. A kulseje megfogott, idovel megismertem, es fajottem, hogy nem csak egy kigyurt allat, hanem joszivu es olvasott, ertelmes ember. A szex... hat na az hozzalancolt.


En se vagyok rossz no, nagyon sok ajanlatot kapok, de nem vagyok az a kiserletezgetos tipus, mondtam is elozo heten az egyik probalkozonka, hogy nem fogok vele szexelni, nekem mar van egy partnerem, akirol tudom mit tud nekem nyujtani, es en is neki, es az nagyon jo, akkoe minek probalkozzak masokkal is. (ja mert azt kerdezte mit veszithetnenk)

Azt hiszem az, hogy lassan tobbszor elvezek el mint o az eleg igeretes. Na meg az elso orgazmusomat is neki koszonhettem, nem veletlenul.

2013. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy hiányzott a második lépcső, az csak későn derült ki. Nagyon jól előadta magát, éveken keresztül kollégák voltunk, szóval nem egy ismeretlen pasival bújtam össze. Mikor közelebb kerültem hozzá, akkor láttam meg az igazi énjét, hogy az amit előad odabent, az csak egy lepel, egy álca. Később már nem is takargatta a valódi énjét, mert eleinte még megpróbált magyarázkodni, de akkor meg már késő volt.
2013. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7 vagyis 9, mi volt a baj vele?
2013. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!