Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben (félrelépés)?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy voltál-e "3. fél" egy kapcsolatban, hogy valaki akinek volt párja/házastársa veled lépett félre. Arra vagyok kíváncsi, hogy hányszor fordult elő, mi lett belőle, szerettétek-e azt akinek párja volt, vagy csak így alakult? Megbántad-e? Stb. Bár tudom, hogy nem szép dolog ez, nagyon nem és vannak aki nagyon elítélik az ilyeneket,megértem , de most nem ilyen válaszokat szeretnék, velem is megesett

Privátban elmesélek én is egy történetet aki kíváncsi rá, de akkor légyszíves írd oda, hogy F vagy L és hogy melyik városban élsz.


2013. dec. 31. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem pontosan így, de voltam hasonló helyzetben.

30/F. Bp.

2013. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem és nem is leszek.

lehettem volna, de nem tudnék egy ilyen "kapcsolatban" élni.

három dolog miatt 1, nem tudnék abban a tudatban élni hogy az általam szeretett nő egy másik csákót is ugyanúgy csókol vagy szeretkezik vele. 2, undorító dolognak tartom hogy valaki beleköcsögösködik egy kapcsolatba harmadik félként 3, csak a baj van az ilyennel, a végeredmény sose lehet pozitív

2013. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Voltam, összesen 6-7-szer, nem lett belőle semmi mert beleszerettem, nagyon megbántam mert életem első szexuális jellegű élménye volt minden szempontból és nem olyan lánnyal feküdtem le aki szeretett volna így elég kellemetlen visszagondolni rá.

Elmesélheted, F/Eger.

2013. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos egy nagy sörözés alkalmazával többen elhozták más barátjukat, ismerősüket, rokonukat. Egy futólag ismert srác huga is eljött. Csodás nő volt a szó minden értelmében, élmény volt vele beszélgetni, a személyisége varázslatos, stb... El is varázsolt. Olyannyira, hogy egy csodás éjszakát töltöttünk együtt. Eszement jó volt vele a szex is :) Reggel felkeltünk, mondtam, hogy jöjjön velem együnk valamit egy jó helyen. Közölte, hogy bocs, de rohannia kell ruhapróbára, mert az esküvői ruhát még derékben be kell venni kicsit.

Nah akkor néztem mint hal a szatyorban. A lány rá két hétre férjhez ment, de előtte majdnem minden nap mással volt. Kérdeztem a bátyját, hogy ezt igy hogy? Ő annyit mondott, hogy a fejébe vette, hogy még tombol egyet utoljára. Akkor sajnáltam szegény srácot, hogy nem is tudja mi történik a háta mögött, és igy átverik :/

2013. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszer összejöttem egy unatkozó anyukával, akinek a férje külföldön melózott. Pár levélváltás után másfél órát töltöttünk együtt. Egyszeri alkalom volt.

F, 30+, Bp.

2013. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt egy lány akit véletlen jelöltem Facebook on. Mikor vissza jelölt láttam hogy barátja van. Dumáltunk mondta hogy talizzunk barátságbol pedig mondtam hogy nem akarok bekavarni. Nagyon jókat beszélgettünk és kezdtem bele esni pedig tudtam hogy nem szabad. Végül mégis egymásba gabajodtunk. Neki végig volt a pasija. Mondtam hogy nekem ez igy nem jó döntsön. Hàt maradt a réginél. Igy utolag tudom hogy csak arra kellettem hogy még bizonyitsa magának hogy jó csaj. Nagyon fájt. F23 bp
2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak egyszeri alkalom volt. Az ártatlanságom vette el, és utána tudtam meg, hogy nője van. Ő még akart volna többször is, de kijelentettem, hogy vagy szakít a barátnőjével, vagy nincs szex. Hát, még sokáig nem szakított, de utána se szexeltünk. Addigra már kiábrándultam :)
2013. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

egyszer, még régen. Nem akartam kapcsolatot, csak kellett vki.

A srác egy idő után kezdett túl sokat érezni és gondolkozott, h elhagyja értem a lányt.

Mivel én nem akartam Vele lenni és amúgy sem tudtam volna neki azt nyújtani, mint a kapcsolata: bár kényelmes volt- szakítottam

amennyire én tudom, azóta is együtt vannak

lelkifurdalásom persze volt azért, de akkor azzal nyugtattam, ha nem én, akkor más

2013. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt régebben. 25/L Bp.

ha gonolod írd meg privátban a történeted.

2014. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki válaszolt. Még írhatnak akinek van valami ezzel kapcsolatban
2014. jan. 9. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!