Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek többsége hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége hány éves kortól áll készen egy komoly kapcsolatra, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tudom ez is személyiségfüggő, valaki 40 évesen is olyan mintha 15 lenne, de azért a nagy átlagra nem ez a jellemző...

Én azt mondanám, 20 alatt egyáltalán nem jellemző, utána pedig személyenként ez eltérő.


2013. dec. 31. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolatokhoz meg kell érni. De hát mit is értünk komoly kapcsolaton? Rengeteg a társfüggő, akik bárkivel összejönnek, csak legyen valaki... ezek komoly kapcsolatok szerinted? Vagy amikor egy hisztis pitsa terrorizálja a pasiját, aki mindent eltűr? Vagy amikor egy agresszív pasi terrorizálja a nőjét, aki mindent eltűr? Ezek lennének a komoly kapcsolatok?

Szerintem komoly kapcsolatra az alkalmas, aki kellő önismerettel rendelkezik, tudja kezelni a konfliktusokat, érett a személyisége. Ez pedig nagyban múlik azon, hogy milyen családi mintát hozott otthonról. Szüleim 40 éve vannak együtt... ez ugyebár komoly kapcsolat? Mégis olyan "éretlen" mindkettő, erre mostanában jövök rá.... nem szeretnék ilyen "komoly kapcsolatot" magamnak soha...

2013. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet eldönteni!


Exem épp előtte töltötte a 16-ot amikor összejöttünk és én voltam 17,5 éves és 6,5 évig együtt voltunk és abból 2 évet együtt éltünk ketten közös albérletbe és hozzá teszem mindkettőnknek elsők voltunk egymásnak, nekem annyi, hogy csók volt előtte 2x. Ismerek valakit aki most 31,5 éves és 12 éve együtt vannak és van egy 9 éves gyerekük a pasi egy évvel idősebb tőle vagyis a férje. Ennek a nőnek előtte egyetlen egyszer volt egy sex kapcsolata amikor a szüzességét vesztette el kb egy évvel előtte mielőtt össze jött volna a mostani férjével. De szerintem inkább 25 felett alakulhat ki a komoly kapcsolat ami lehet életre szólhat vagy nagyon hosszúra sikerül de benne van a pakliban, hogy 10-20 év után válás lesz belőle!

2013. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19/f vagyok, nekem igazából még kéne vagy 10 év, mert baromira nem megy a jelenlegi.
2013. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hozzá rakom a feleség velem csalja a férjét amúgy mert nem boldog... hogy lesz e komoly ebből azt nem tudjuk még, én szeretném meg ő is, csak ott a gyerek ami útba van és el kell döntenie, hogy képes lesz e kiszakítani a gyereket a családjából azért, hogy az anya boldog legyen velem. Nagyon szeretjük egymást ez nem kétség, csak sok a szenvedés! Majd alakul vagy nem!!!
2013. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már leírtad ez személyiségtől is függ, de én szerintem átlagban 20-25.
2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányoknál szerintem 18-19 évtől eljön az idő. :-)

L

2013. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!