Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vajon olyan 18-20 körüli vallásos hölgyek, akik nem beképzelt szépségkirálynők, nem vonzóak és benne lennének nemiség nélküli házasságban?

Figyelt kérdés
Sok próbálkozás után rájöttem, hogy a szép és vonzó lányok mind visszautasítanak, válogatnak és nem jó nekik ha az ember nem 1,8 m magas, ha nincs semmije, ha nem sikeres és nem jóképű stb... tehát olyan kevésbé szép, kevésbé vonzó vallásos hölgyek felé gondolkodom nézni, akik számára nem lenne probléma ha a tisztaság megőrzésre kerülne a házasságon belül is és ők sem tudnak válogatni a férfiak között, mert hasonló cipőben járnak mint én csak pepitában.

#ismerkedés #házasság #nemiség nélkül
2013. dec. 31. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
a vallásos emberek is élnek nemi életet a házasségban csak elötte nem. Olyat nem fogsz találni aki soha nem akar nemi életet élni.
2013. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
homokos vagy?
2013. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
nem, de a számomra is vonzó lányoknak nem kellek, azok a lányok akikkel jól kijövök és elfogadnának társnak pedig nem ébresztenek nemi vágyat bennem mert egyszerűen nem tudom magamat ráerőszakolni hogy felébredjen bennem nemi vágy a 80 kiló feletti, csúnyább lányok iránt, ez van, de kérlek a kérdésre válaszoljatok, ne másra
2013. dec. 31. 11:58
 4/76 anonim válasza:
Nem csoda hogy nem találsz senkit! Ha nem vagy vonzó, tehetsz érte, nem kell hogy egy Adonisz legyél, de mindenki igyényli, hogy igényes legyél, és ne légy elhanyagolt. Ráadásul még nemi élet se legyen? Szerintem csaj viccelsz, vagy valami nem működik nálad, ha elutasítod a szexet!
2013. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
nem igaz hogy ennyire brutálisan nehéz egyesek felfogása... nem utasítom el a szexet, hanem NEM KAPOM MEG, ennyi, azokkal akik pedig nem vonzanak nem megy a szex ahogy senkinek sem, nem tudom férfi vagy e vagy nő, de ha nő akkor nem csoda h nem érted, ha férfi akkor meg kíváncsi lennék hogy te mihez kezdenél azzal, aki semmi vonzalmat nem gyakorol rád. A kinézetemért igyekszem tenni, de nincs pénzem drága testömegnövelő szerekre, húsban gazdag étkezésre de plasztikázásra vagy testmagasításra sem.
2013. dec. 31. 12:04
 6/76 anonim ***** válasza:

Nem látom miért jó egy aszexuális nőt elvenni.

A szexuális intimitás, és közelség nem csak testi igény miatt fontos. A házaspárok nagyon meghitt pillanatai ezek. Főleg ezért is mérce a szexuális aktivitás egy kapcsolatban.

Oda-vissza csatolás. Ezek az intim pillanatok erősitik a kapcsolatot, és a megritkulása, eltűnése nagyon jó indikátor arra, hogy valami nem stimmel köztetek.


Van egy ismerősöm (Attila, már meséltem róla egyszer) aki iszonyat kövér, kifejezetten átlagos csókának néz ki, de valami embertelen nőcsábász :) Olyan a személyisége, és úgy bánik a nőkkel, hogy szinte sorban állnak érte.


Szóval semmi sincsen veszve ;)

2013. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
azért jó, kedves Down, mert azok a hölgyek, akik vonzók és szépek válogathatnak és én eddig mindig alulmaradtam ebben, a nem vonzó hölgyek iránti pedig nálam nem lenne meg a szexuális vonzódás, így nem tudnék teljesíteni az ügyben, lelki társra viszont szükségem lenne
2013. dec. 31. 12:12
 8/76 anonim ***** válasza:

A vallásos lányok max. házasság után.

Neked totál aszexuális kéne.

De oltári ostobaság ebben gondolkodnod, hidd el.

2013. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
tudod egy idő után az ember aközül választhat hogy vagy tök egyedül marad vagy beéri "csúnyábbal" én ez utóbbit választom azzal a kitétellel, hogy mivel nem vagyok képes szexuális vonzalmat érezni azon csúnya lányok iránt, akiknél esélyem lenne, a szexualitást nem tudom számára biztosítani, ennyi viszont jó lenne egy lány lelki társ, aki elég vallásos ahhoz hogy ezt el tudja fogadni és nem bánja, sőt a tisztaság eszményében hisz
2013. dec. 31. 12:21
 10/76 anonim ***** válasza:
Még mindig azt mondom, hogy az aszexuális != vallásos
2013. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!