Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt az exem?

Figyelt kérdés

Normál alkatú lánynak számítottam, de sportklubba jártam. Ott találkoztam egy nálam 1-2 évvel idősebb sráccal,aki megtetszett nekem. Ráírtam facebookon, és elkezdtünk beszélgetni. 1 hónapra rá találkoztunk ( egy másik városban tanult és hétvégente jött haza). Eljött értem, sétáltunk, majd megcsókolt. Anno azt mondta, hogy tartsuk titokban, mert nem akarta, hogy mi legyünk a téma. Ezt elfogadtam, de "lebuktunk" és már nem tartottam onnantól titokban. Dicsérte az alakomat, hogy milyen jól nézek ki stb.. nem akarta , hogy fogyózzam. Picit mackós volt, és fogyni akart, sportolt, de elég jó étvágya volt. Nem tolerálta ha nem ettem, nem ittam vele. Ha csak gyümölcsöket majszoltam, ha vizet ittam. ( ez csak nasi volt, nem ilyen volt az étrendem). Mindig mondta, hogy igyak üdítőt, piát, üljünk be cukiba, gyorsétterembe. Ha kajáltunk, mindig próbált hizlaló kajákkal etetni, kolbásszal, rántott hússal, nagyobb adagokkal. Anyum kedvelte és szerinte jól jártam vele,de mindenki más azt mondta, hogy átver és kihasznál, illetve megcsal. fél évig jártunk de nem feküdtünk le (szűz voltam) . Az utolsó egy hónapban, már előjött a szex téma. Nem feküdtem le vele, így otthagyott. De kritizálta az étrendem, néha a ruháim, de volt hogy dicsért.

A "jószívű barátnőim" többsége egy p* volt, nem a pasim miatt gondolom így, mindenkit fúrtak, kitúrtak, kibeszéltek, kritizáltak, szidtak, aki szebb volt, csinibb , vagy jobb sportoló a csapatban.

Nem érdekel az exem, nem akarom visszakapni, de kizárni sem akarom az életemből. Jó lenne vele néha beszélni facebookon, él-e hal-e . Úgy szakított velem, hogy ő mindent megváltoztatna rajtam. Utólag azt mondja, sajnálja hogy rosszul bánt velem, de stresszes volt neki a suli. Lett egy barátnője, akit nem akart elhagyni, de mondta, hogy összefuthatnánk, és lehetne egy picit hasonló mint régen. Amikor szakítottak rámírt, hogy nem-e találkozunk. Most jöttem rá, hogy két facebookja van: az egyiken letiltott, amit használni szokott, a másikon viszont be vagyok neki jelölve más ismerős lányokkal együtt. Csak lányokkal ! Mi ez? Nem értem. Kihasznált, vagy csak a "barátaim" voltak rosszindulatúak?


2013. dec. 31. 12:15
 1/2 Költőnő? ***** válasza:

elég csúnyán használt Téged...

egy ilyen sráccal ne akarj jóban lenni. Aki szeret, az elfogad és nem kritizál

2013. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kihasználni csak azt lehet aki hagyja magát.

Amúgy meg vagy áldva minden jóval te is az életben! :D


Én elve nem folyik bele sem az exem ügyeibe, sem a "barátnőim" ügyeibe. Azzal nem hiszem, hogy kihasznált, hogy más étrendet akart rád erőltetni, és kritizált. Egyszerűen nem voltatok szerelmesek.


Neked jobb lesz, ha nem ezen filózol, hanem előre nézel. A múlt, múlt. Vond le a megfelelő következeteseket, hogy legközelebb tudd mi az jó lesz neked és mi az ami nem. Nem mások mondják meg, hogy mi a jó és mi a rossz. Mert egy élhetetlen és bizonytalanságokkal teli életed lesz. ;)


Most már zárd le, ami volt. És lépj tovább!

2013. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!