Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg tudnátok ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok ezek után bocsájtani a barátotoknak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy volt egy buli, amiben őt lesmárolta egy csaj, nem a barátom kezdeményezett, viszont én rá kb 2 hónapra tudtam meg harmadkézből és nagyon szarul esik, hogy 2 hónapig el se mondta...azt mondta nem akart megbántani, de így most még jobban szarul esik. Mit gondoltok?
2013. dec. 31. 12:20
1 2
 1/19 Költőnő? ***** válasza:
ha ártatlan csók lett volna, nyugodtan elmondhatta volna...
2013. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szingli lenne.
2013. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó megközelítés, de én nem tudnék már neki bizalmat szavazni, mert az ember akaratlanul is arra gondol ilyenkor, hogy vajon mit nem mondott még el?
2013. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Haverommal pont ugyanez volt. Lesmárolta a csaj ezért a csaja szakított vele. Ha szeretne téged a srác akkor nem állna le más csajokkal. Az meg hogy nem ő kezdeményezett az egy baromság mert még ha a csaj is csókol először akkor a srác simán eltolhatta magától amint észreveszi hogy mire készül. És akkor nem lett volna belőle csók.
2013. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. pontosan így vagyok vele én is...és elvileg ma az a csaj is ott lesz azon a bulin amin mi...és hát..elég bizalmatlan vagyok...meg alapjáraton nem vagyok egy olyan típus, aki 100%osan képes megbízni valakiben, pláne nem ezek után...
2013. dec. 31. 12:26
 6/19 A kérdező kommentje:
4. pontosan ez járt a fejemben, meg hát...ahhoz kell valami, hogy lekapja...azt mondta mondta, hogy van barátnője, meg részegek voltak, de engem ez nem nagyon érdekel..
2013. dec. 31. 12:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem kell túlreagálni. Majd a jövőben kiderül, hogy milyen a kapcsolatotok. Egy kísérlet, nem kísérlet. A kérdésből ítélve van még pár év előtted az életben......
2013. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Alap hogy nem érdekel. A részegség a legbénább kifogás. Egyáltalán minek ment olyan mélyre a csajjal hogy csók legyen belőle holott tudta hogy van barátnője.
2013. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Költőnő? ***** válasza:
ffit csak úgy, ha nem akarja h megcsókolják, akkor kissé nehéz...
2013. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Igy kell kidobni egy srácot, aki rendes volt egyébként, és volt olyan hüyle nem akart téged bántani.

Gratulálok. Ön nyert egy sorsjegyet, hogy esetleg újra ilyet találjon, ne egy olyant amelyiket nem kell lekapni, mert ö csap a lecsóba egy bulin.


Ezt nagyon elb. egy nagyon értékes kapcsolatot ,egy értékes emberrel tönkre vágtál csak azért, mert önfejűen kombináltál.


A srác meg a jövőben majd megtanul jobban hallgatni, és egy másik nőtársad issza meg a levét. Rosszabb esetben ő is beáll a lecsóba csapkodók közé, mert ráfaragott ha rendes volt.

2013. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!