Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan kérdezem, Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan kérdezem, Van még egyáltalán Normális férfi?

Figyelt kérdés
Az összes párkapcsolatomban eddig nagyon mellé nyúltam. Mindig kifogtam azokat a férfiakat akik nem voltak őszintén hozzám... Persze az elején az összes játszotta a hős szerelmest.. Most egy 2 éves kapcsolatban vagyok benne, nagyon szeretem a barátomat, de úgy érzem abszolút nem őszinte hozzám. Az elején nagyon oda volt értem.. De azóta azt hiszi, hogy mindent megtehet. Legutóbb azzal bukott le, hogy az exével beszélgetett (amit a végletekig letagadott). Őt tekintettem mindig az Igazinak, de ez lenne az Igazi?vagy minden férfi ilyen lenne, és ne is keressem a tökéleteset mert olyan nincs? Az értelmetlen kommentektől kíméljetek meg!
2013. dec. 31. 13:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Van, de neked nem ez számít, hanem h jól nézzen ki. Egyébként az miért baj, ha beszélget az exével?
2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
egyszerűen a balfszokat szereted. ennyi
2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%

Én normális férfi vagyok, sok lány ismerősöm mondta, hogy nagyon rendes vagyok meg minden, nem is értik miért nincs barátnőm, én sem értem...

a válasz annyi, hogy a nők inkább a macsó majmokra buknak akik sajnos gyökerek...

és az érzékenyebb lelkű hűséges fiúkat kerülik, mert nem látják benne a dominanciát.

érted?

2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Galaxis. ***** válasza:
Nem az a baj, hogy az exével beszélgetett hanem, hogy letagadta! Vagyis akkor ott már valami van. Van normális férfi! (pl. ÉN) :D Amúgy a 2 éves kapcsolatodat kidobhatod a kukába :( Ez van sajna, bocsi
2013. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok, hogy a balf****okat szeretem? Írtam a szövegben, hogy az Elején mindegyik normális volt!! Honnan kellett volna tudnom, hogy ilyenek lesznek? Szerintem senkire nincs ráírva.Mellesleg nekem sosem a külső volt az elsődleges szempont, sokkal inkább számít, hogy valakivel egy hullámhosszon legyek, megértsen és eltudjuk lenni mindig. Mit ér a jó pasi, ha nincs mögötte semmi?
2013. dec. 31. 13:11
 6/41 anonim ***** válasza:

Vannak normális férfiak, csak nem biztos, hogy te pont azokba beletudnál szeretni... illetve, rólad is árulkodik, hogyan kezeled a magánéleted.


Mert én már jártam olyan sráccal, aki elég kanos volt, folyton játszotta a dzsigolót, de én voltam az első barátnője akit nem csalt meg.

2013. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Úgy érzem hasonló cipőben járunk. Én is egy 2 éves kapcsolatban vagyok épp, ami az utóbbi időben már nem olyan, láttam, hogy a pasim más csajok fotóit nézegeti és likeolja facebookon na és beszélget velük, eddig nem foglalatoskodott ilyenekkel, csak az utóbbi hónapokban. Tudom gyerekesen hangzik, hogy a facebookon való tevékenységei zavarnk, de mikor ennyire megromlott a kapcsolatunk akkor ne ilyenekkel foglalkozzon, ha helyre akarja hozni. Szarul éreztemmagam emiatt, vitáztunk is sokat, de most próbáljuk helyrehozni a dolgokat, nehéz de egy utolsó próbát megér. És most az utóbbi egy hétben már talán jobb, mint annakelőtte. Ő is először csodás volt, imádtam és ő is engem, de már kicsit kihűlt a dolog. 19/L
2013. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező


Akkor naív vagy és nem látsz át rajtuk, azért voltak kedvesek az elején valamilyen szinten, hogy megkapjanak téged amíg igényt tartanak rád, te be is adtad magad.

Nem látsz át a gagyi férfi álcán amit ők előadnak.

2013. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Turbó:

sok barátnőd van ? meg rendesnek tartanak? és nem értik miért nincs barátnőd? azon is elgondolkozhatnál,hogy azoknak a barátnőidnek miért nem kellesz ha annyira rendesnek tartanak?

ez nem genyózás akar lenni csak egy észrevétel


a kérdezőnek:

vannak normálisak,de ezek szerint ők neked nem jönnek be

2013. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Az elején se voltak normálisak, csak túl jól néztek ki ahhoz, h ezt észrevedd. Ha nem a külső lenne a fontos neked, akkor észrevetted volna.
2013. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!