Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valljam be neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom...és szerelmes vagyok belé, de ő ezt nem tudja, vagy lehet, már tudja, mert tettem rá utalásokat, csak ő meg ezt nem akarja..Azt mondja, nem akar párkapcsolatot, mert kb. 1 éve szerelmes volt egy csajba, aki megalázta és ez elég mély nyomot hagyott benne. De én szeretem őt, csak félek elmondani neki, mert akkor lehet, megutálna...Csak az is olyan szar, hogy én akár a fél karomat is odaadnám érte, de ő meg csak barátként tekint rám (legalább is egyszer azt mondta, ugyanolyan jó barátnak tart, mint egy másik srácot, aki egy közös barátunk. Erre így mondtam, hogy ja...csak barát. Nem tudom, leesett-e neki..)

Mondjam el neki vagy sem?

16/L, ő 17/F


2013. dec. 31. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia hát ha így nézzük félig már el is mondtad neki...


Nem lehet, hogy csak azé nem akar barátnőnek mert fél, hogy túl jó barát vagy és elveszít ha valamiért nem sikerül?

Vagy lehet attól fél, hogy megint rácseszik....

Legyél vele kedvesebb, hogy érezze nincs mit veszítenie vagy beszéld meg vele és sok siket =)

Hisz az a legtisztább ha eléállsz és elmondod.

Különben neked lesz rossz ha mondjuk később mással látod.

2013. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Egyébként nem csak engem nem akar barátnőnek, hanem egyáltalán senkit se :/
2013. dec. 31. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan tudja, hogy mit érzel pláne ha ilyen utalásokat teszel. Ha nem lép sajna nem jössz be neki. 1 év az elég hosszú idő szerintem ennyi idő alatt ki lehet heverni azért. MEg ha ilyet mondott ,hogy olyan jó barátja vagy mint a másik srác az nem épp jó jel de ne legyen igazam. Azért ne add fel. BUÉK
2013. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és nektek is :)
2013. dec. 31. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!