Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem egy év múlva lesz barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom már párkapcsolatra, nem folyton ezen őrlődöm, de amikor eszembe jut, nagyon összeszorul a szívem.

Sokat gondolkoztam rajta, és arra jutottam, hogy a súlyommal lehet a gond. Sosem voltam vékony, de az utóbbi időben sok kilót magamra szedtem, így 20-25 kg-ot kéne leadnom, hogy normális legyen a súlyom.

Szerintem a személyiségemmel nincs nagyon gond, a visszajelzések szerint értelmes és humoros vagyok, a saját véleményem szerint pedig álmodozó, romantikus és nagyon érzékeny.

Szerintetek így sikerül találnom egy kedves, romantikus fiút 2014-ben? Ha csak annyi a probléma, nyárig leadom az összes felesleges kilómat. (elsősorban magamért, mert szerintem sem vagyok így szép és kívánatos)


2013. dec. 31. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akár most is lehet,ha írsz;)
2013. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát hajrá. Én gyúrni fogok nyárig megállás nélkül, persze utána is, mert nekem meg az ad majd önbizalmat.
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha lefogysz és helyre jössz,utána már játszadozni fogol a pasikkal,én jobban szeretem az olyan lányokat akik ilyenek,mert nekik mindig az jár a fejükben hogy nem kellenek senkinek és ha kapnak egy pasit azt megbecsülik,jobban mint a vékonyabb és nem önbizalomhiányos lányok..
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki félreértené, nem úgy gondoltam, hogy nyárig küzdök, és utána ellustulok, csak kb. addigra érem el a célom.
2013. dec. 31. 14:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Sosem játszadoznék senkivel. Mivel még senki nem akart tőlem semmit, ezért én örökké azt fogom hinni, hogy nagyon szerencsés vagyok, ha már egy fiú hozzám szól. :D
2013. dec. 31. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:

talán igen

talán nem

majd idővel kiderül

2013. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy ezen az oldalon a sorstársaimra találok.


Sajnos én is elhagytam magam mostanság, nekem is van túlsúlyom sajnos nem kevés, eddig is tettem érte de mindig abba maradt mert voltak haverjaim, elvoltam akkor nem is igényeltem úgy a kapcsolatot sem.

Az elmúlt hónapokban döbbentem rá hogy nem jó ez így és már egy ideje eldöntöttem hogy ideje lesz megváltozzak.

Eddig csak rinyáltam meg panaszkodtam de abból sosem lett semmi jó.

Sok emberrel beszélgettem már itt az oldalon privát üzenetekbe mindenki azt mondta hogy értelmes, érett gondolkodású vagyok, ami bevallom nagyon jól esett, de ugyanakkor ráébresztettek a hibáimra amit eddig én nem vettem észre magamon.

És én a napokban eldöntöttem hogy elég volt ebből az életből, és megváltozom.

Az is gond volt hogy egyre többször vettem észre kint hogy vannak velem egykorú párok és mindenki ölelkezik, csókolózik én meg egyedül vagyok és nem élhetem át ezeket.

De tudom hogy ennek oka van és meg kell változzak.

Én is tervezem hogy nyárig edzeni fogok folyamatosan, hogy leadjak pár kilót meg végre el is érjek egy kis sikert mert az önbizalmam nullán van és minél több siker éri az embert annál nagyobb lesz az önbizalmam.

Ha te is elkezdesz mozogni és akarattal csinálod, nem kényszerből akkor elfogod érni azt az alakot amit szeretnél és akkor esélyed lesz arra hogy megtaláld a szerelmed.

Én is ezt teszem most komolyan rágyúrok a dologra, és nem fogom abbahagyni mert minden fejben dől el, és én már eldöntöttem hogy változni kell!

Eldöntöttem hogy újra felkeresem a társaságokat, és újra visszarázódok az életbe ahogyan régen tettem csak most jobban erre fogok törekedni. Új embereket akarok megismerni, új barátságokat kötni. Keresek elfoglaltságokat, lehetőleg társaságban. és ha minden jól megy terveim szerint szeretném ha 1 év múlva ilyen tájt boldog párkapcsolatban lehessek akár nagy akár szűk baráti körben.

De egyet azért tarts be hogy ha elérsz valamit ne szálljon el veled a ló, mert egyszer jártam már így hogy túlságosan elszálltam magamtól és akkor a csúcsról a mélybe jutottam.

Senkit ne hanyagolj el aki esetleg melletted áll és ha helyre jössz és már nincs rá szükséged, akkor se hanyagold el, legyél ugyanúgy mellette legyen az bárki.

Hidd el ez sokat számít!

2013. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De tuti nem a súlyoddal van baj, maximum az alakoddal amit formázhatsz.


Nincs kedved képet küldeni?


Meg azt se tudom hány kiló vagy, és hány éves, 20-25 kg ot kéne leadnod brr és mi van ha 70 kiló vagy? Ennyit leadni 70 kilóval azért durva.


Vagy mi van ha magas vagy és azért vagy 80 kiló?

2013. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel egészségtelen, add is le, de szerintem akkor is lehetne fiúd, ha ilyen maradsz.

Sok kövér lányt látok helyes(!) fiúval.


18/L

2013. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!