Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem szeret? (lent)

Figyelt kérdés
voltam a barátomnál (először) és nagyon jól el voltunk.amúgy is szeretek vele lenni,meg amúgy is. majdnem lefeküdtünk,csak már túlsok vendég volt így aztán nem,és mondta hogy ne haragudjak rá meg minden,mondtam nem haragszok.(tudni illik,rég óta vagyunk szerelmesek,de még csak most 'kockáztattunk' hogy járunk..[barátság]) és,akkor beszéltünk kicsit fészen,mikor haza értem,de olyan furcsa volt. olyan egyszavas rövid válaszok..lehet,hogy azért mert ott voltak a rokonjai? most meg mondtam neki hogy amúgy hétfő-keddről volt szó.. mondta,hogy nem mondtam neki,hogy megyek meg hogy ne idegesítsem fel! mondom neki,hogy ott vannak a rokonjai szilveszterkor(!!)és én nem akarok 'zavarni' majd leszmég alaklom,akkor elmegyek..azt mondja,hogy ez kifogás és oks:) ...most miért ilyen furcsa? lehet,hogy csak azért mert,nem érrá?!:\

2013. dec. 31. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te? 12?


Miért nem kérdezed meg, hogy mi baja van? egyébként én a szilvesztert - magamból kiindulva - a szerelmemmel tölteném :) ami nincs :D

2013. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Galaxis. ***** válasza:
100%

Én biz végig nem olvasom ezt a ... még egyszer. írd le érthetően, hogy mi bajod van?

Azért gondolod, hogy nem szeret mert nem dugodt meg a rokonok előtt vagy azért mert a rokonokkal ritkán találkozik és velük is akar beszélgetni? vagy most mi??

2013. dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát neked kell ismerned a barátodat és tudnod kéne hogy szeret e vagy sem,de ha már felmerült benned ez a kérdés akkor ez a kapcsolat nem lesz hosszúéletű

feküdj le vele aztán vége is lesz

2013. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csalódott, mert megcsapta a punciszag(bocsi).. Mindenben összeesküvést lát. Azt hiszi hogy szakitani akarsz, és ezért gyökér.. Csak békitsd meg :)
2013. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ajj épp ez az.. 'lefekszek vele aztán szia.' össze vagyok zavarodva. mert ott vannak a ROKONOK! velük foglalkozzon ne velem! meg is mondtam neki,hogy ezért nem megyek.. erre csak annyit mondd hogy kifogás.
2013. dec. 31. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

miért volt ez az összes olyan fontos? én kb az utolsó négy mondatban látom a lényeget

nem kell ilyen miatt szakitani vele, és rémeket látni, lehet hogy csak vmiért rosszul érzi mostanában magát, vagy ilyesmi, amúgy meg neked kéne rákérdezned, nem tudhatjuk hogy mi a gond nála

2013. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi baja megkérdeztem.. lehet,hogy csak én vagyok ilyen idióta,hogy már egyből a bolhából elefántot csinálok.. nem tudom,de köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!