Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya lányok! Ti is érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondod :D kérdése:

Csúnya lányok! Ti is érzitek néha ezt?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem ugranátok, én sem a szép kategóriába tartozom...Amikor van párom, nagyon sokszor jut eszembe, hogy előbb utóbb úgyis meg fog csalni, mert hát nem vagyok a legszebb és a fiúk többsége a külsőt nézi, tisztelet a kivételnek. Ti érzitek néha ezt? Vagy esetleg azt, hogy jobbat érdemel nálatok a párotok?
2013. dec. 31. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dugunk? XD
2013. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szép vagy! Dugunk? :-)
2013. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Buta vagy :)
2013. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Realista vagyok...és tapasztalatból beszélek :)
2013. dec. 31. 21:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Eleget beszélgettünk, mostmár dugunk? :-)
2013. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nekem az ellentéte van,bár a helyzet kissé javult mára,de alapjába véve mindig undorodtam magamtól,annak ellenére hogy meglepően sok ember tart szépnek.De ezért nem fogok a páromban soha bízni,mivel én nem látom amit ők látnak,viszont egy másik lány szépségét mindig is feltétel nélkül elismertem.A durva az,hogy ki se tudnék akadni,ha megcsalna,valahogy látatlanban is érzem az indokot.
2013. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is meg szokott fordulni a fejemben, hogy nem vagyok elég szép, hogy mást megkívánhat, stb. Önértékelési probléma. De gondolj arra, hogy valamiért csak téged választott, és viselkedj nőként, és szerintem csúnya nő nincs is, mindenen lehet javítani, sporttal, kedvességgel, öltözködéssel, jó hajjal, sminkkel, szakácstudománnyal.
2013. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek csúnya lányok.
2013. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

általánosban volt egy nagyon csúnya lány osztálytársam.

nem találkoztunk 10 évig,aztán láttam a fókuszban,hogy fitnesz modell világbajnok lett.

a feje nem lett sokkal szebb,de a teste az 10 pontos.

szóval erről annyit,hogy egy csúnyából nem lehet fullos csaj.

2013. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A konyhában vezetem le az energiámat és megfelelő barátnő típus vagyok, de a szépség az szépség....
2013. dec. 31. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!