Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok egy haverbe

Figyelt kérdés
Van egy haverom gimi óta szerelmes vagyok belé az érettségi után el is mondtam neki akkor azt mondta ha előbb tudta volna más lett volna minden. Most 2 év után újra közelebb kerültünk egymáshoz (nála alszom mert rákényszerültem). Újra előjöttek azok az érzések amik régen sőt most talám erősebben mit tegyek?? 21L
2014. jan. 1. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akar semmit akkor semmit nem tudsz tenni.

Azt tudom tanácsolni mint mindenki másnak akinek hasonló gondja van, beszélgess el vele erről a dologról.

2014. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
haverba*
2014. jan. 1. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret viszont akkor ne találkozz vele gyakran. Ha nagyon szerelmes leszel bele, és nem viszonozza, akkor megeshet, hogy lelkibeteg leszel, aztán mehet a pszihomókushoz, meg szedhetsz antidepresszáns tablettákat. Tapasztalatból beszélek, nagyon szar érzés, ha szerelmes valakibe az ember, és nincs viszonozva.
2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!