Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megvárnátok engem a helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megvárnátok engem a helyében?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal és azóta háromszor találkoztunk,viszont szinte minden nap beszélünk,de most szakítani akar velem a távolság miatt.Nyáron vissza fogunk költözni Pestre (ő is pesti),de azt mondja,hogy nem tud addig várni.Ti mit tennétek a helyében?

15/L


2014. jan. 1. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy 12 évesen kezdtetek el járni? Miiiiiiöööö?
2014. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Kibírta három évig a távolságot, és pont most akar szakítani, mert nem tud még fél évet várni?

Én azért átgondolnám azt a lehetőséget is, hogy akadt egy közelebbi lányka, akihez kényelmesebben "hozzáfér".

2014. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
mai fejel már nyilván bele sem mennék ebbe így, de tiniként...
2014. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyilvan tudna varni, ha nem lenne helyben masik baratnoje... nem akarja hogy megismerkedjetek, ennyi. egy 3 talalkozasbol allo 'kapcsolat' meg tavkapcsolatnak is nagyon gyenge.
2014. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!